Економіка Кременчука: до кінця року на Полтаваобленерго планують встановити 166 лічильників тепла. ЯКА ЕКОНОМІЯ

1 367 0
Економіка Кременчука: до кінця року на Полтаваобленерго планують встановити 166 лічильників тепла. ЯКА ЕКОНОМІЯ

Як уже повідомляла "Програма Плюс", це дозволить мешканцям міста менше платити за опалення своїх осель.

Принаймні, саме так стверджували сьогодні представники Кременчуцької філії піл час екскурсії приміщеннями колишньої електростанції.

Енергетики вказують, що по Кременчуку на їх балансі нині перебуває 890 багатоквартирних будинків.

Читайте також: Кременчуцька ТЕЦ провела екскурсію електростанцією, щоб припинити спекуляції по темі обігріву осель кременчужан

За словами заступника керівника Кременчуцької філії "Полтаваобленерго" Ігоря Петруся, з цих 890 будинків уже 186 обладнані приладами обліку тепла, а до кінця року планують останню цифру збільшити ще на 166.

Читайте також: Адреси будинків міста, в яких буде встановлено загально будинкові лічильники тепла

Як вказав головний інженер ТЕЦ Олег Вертепний, він особисто переконався в тому, що встановлення лічильників має сенс у вигляді зменшення плати за тепло.

"Нам на будинок встановили лічильник - оплата за опалення впала на третину. Люди сплачують не за кожен квадратний метр свого житла, а за гігакалорії, згідно з показниками лічильника", - зазначив Вертепний.

Нагадаємо, нині, якщо лічильника тепла в будинку немає, то цьогоріч кременчужани платять по 30,32 гривні за кожен квадратний метр свого житла, якщо лічильник є - 1,173 тис. гривень за 1 гігакалорію.

Якщо виходити зі свідчень Вертепного, то лічильник дає змогу в опалювальний сезон сплачувати не 30,32 гривні, а орієнтовно 20 грн./кв.м.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация