Кременчуцька міська рада надала згоду на кредит у 8 млн. євро для купівлі тролейбусів

887 0

Питання «Про надання згоди комунальному підприємству «Кременчуцьке тролейбусне управління» на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Кременчуцької міської ради» депутати розглядали на сесії першим через те, що представники банку планували їхати до Києва.

За рішення проголосували абсолютною більшістю. Проти висловилися лише двоє депутатів – Оксана Піддубна та Геннадій Іванян. Ще троє утрималися (Ганна Павленко, Валентина Гордєєва, Микола Порицький) і один – не голосував (Валентина Головко). А 30 депутатів підтримали рішення. Цікаво, що дехто з них ще напередодні висловлювалися категорично проти. Варто зауважити, що наш мер вміє знаходити переконливі слова для депутатів.

Отже, після підписання кредитної угоди Кременчук отримає кредит у 8 млн євро (240 млн грн.), на які накуплять нових тролейбусів, а потім з міського бюджету будуть за них розраховуватися, сплачуючи, окрім тіла кредиту, ще 7% щорічної маржі до 2028 року.

По результатам голосування мер Віталій Малецький подякував усім, хто підтримав це рішення, і пообіцяв за декілька місяців оформити кредитну угоду та отримати дозволи уряду.

"І будемо рухатися далі", - радісно заявив міський голова.

Основні тези виступів депутатів ми оприлюднимо пізніше.
 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация