Чи знайдуть у Кременчуці водіїв на нові тролейбуси?

834 0

За словами керівника Кременчуцького тролейбусного управління Олександра Вертюха, наразі на підприємстві працює близько 70 водіїв при потребі у 100. Тобто не вистачає третини. Саме через це, а не через нестачу електротранспорту КТУ не може вивести на маршрути більше 38-40 тролейбусів. Адже на підприємстві є 64 тролейбуси і за винятком кількох, що знаходяться на ремонті, усі вони могли б виїжджати на вулиці міста. Після придбання нових 40-50 тролейбусів, навіть якщо декілька старих спишуть, проблема з водіями лише загостриться.

Чи не стане так, що, влізши у борги і витративши на придбання тролейбусів 240 млн грн., уже не третина, а половина тролейбусів КТУ буде простоювати через нестачу водіїв і задекларовані цілі щодо покращення транспортного забезпечення кременчужан так і не будуть досягнуті?

Що стало причиною такого стану, усі в мерії знають добре і давно. Це низька зарплата водіїв тролейбусів при високому рівні відповідальності та незручному графіку роботи. За словами керівника КТУ Олександра Вертюха, середня зарплата водіїв наразі становить 3,5 тис. грн. За рахунок понаднормової роботи деякі отримують до 4 тис. грн. Щоб утримати водіїв у КТУ, міська рада надає дотацію підприємству у 2,2 млн грн., з яких 1,5 млн грн. піде на підвищення зарплат, у тому числі водіїв. 

Проте цих грошей вистачить лише до кінця року. Буде більше тролейбусів, вища зарплата, більше водіїв – значить і розмір дотацій КТУ з міського бюджету зросте у рази.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация