Бюджет розвитку Кременчука збільшується на 20,7 млн. грн. На що витратять ці кошти?

855 0
Бюджет розвитку Кременчука збільшується на 20,7 млн. грн. На що витратять ці кошти?


У проекті рішення йдеться про те, що 340 тис. грн. знімають з влаштування інтер'єрів приміщень Кременчуцького краєзнавчого музею, а ці кошти перенацілюють на будівництво зовнішньої вбиральні біля будинку №124 по вулиці Леонова та реконструкцію дитячого садка-школи по вулиці Генерала Манагарова,5-А.

2,2 млн. грн. направляють на капітальні видатки по галузі «Освіта» - ремонт та реконструкцію шкіл і дитсадків. Ще 100 тис. грн. виділяють на позашкільні заклади освіти і 75 тис. грн. – на ремонт дитячого клубу за місцем проживання.

1,5 млн. грн. - на капремонти лікарень, 1,4 млн. грн. – пологовому будинку та 162 тис. грн. – центру первинної медичної допомоги.

Капітальні видатки на бібліотеки складають 200 тис. грн., на школи естетичного виховання дітей – 450 тис. грн., на спортивні заклади – 200 тис. грн., а департамент соцзахисту отримає лише 60 тис. грн.

Найбільше коштів з бюджету розвитку отримає житлово-комунальне господарство – 4,5 млн. грн., з них 450 тис. грн. на капремонт отримають ОСББ.
По класифікатору «будівництво» передбачено 2,2 млн. грн., з яких 1,5 млн. грн. планується використати на теплоізоляцію фасадів житлових будинків, 400 тис. грн. – на проектування та виконання робіт з влаштування світлофора на перехресті проспекту Полтавського та вулиці Вільної України, і 300 тис. грн. – на влаштування дитячих майданчиків.

Видатки на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг визначать у розмірі 3,2 млн. грн., а Кременчуцька рятувально-водолазна станція отримає на свої потреби 260 тис. грн.

Ще 4 млн. грн. заплановані у якості внесків до статутних фондів суб’єктів підприємницької діяльності, що фактично є формою фінансової підтримки комунальних підприємств.

Нагадаємо, що забезпечили перевиконання міського бюджету саме кременчужани, про що можна почитати тут. А загалом міська влада планує витратити майже 43 млн. грн на різні потреби, про що можна почитати тут.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация