АЗОВ та АТОвці пішли рейдом по розливайках - вже складено два протоколи. ФОТО+ВІДЕО

2 419 0
АЗОВ та АТОвці пішли рейдом по розливайках - вже складено два протоколи. ФОТО+ВІДЕО

"Думаємо, нагальність роботи з протидії таким соціальним виразкам (незаконний продаж алкоголю. - Ред.) не потрібно пояснювати - резонанс з приводу смертей українців від вживання сурогату "Пшеничної" всім відомий", - так активісти пояснюють мотиви свого рейду.

Як повідомляють кременчуцькі активісти Цивільного корпусу "АЗОВ", у минулу п'ятницю, 7 жовтня, вони спільно з АТОвцями завітали до точки незаконної реалізації алкоголю під назвою "Заграндо", що по 1-му провулку Піщаному.

 

 

Для реалізатора закладу "Заграндо" та її власника продаж активістам двох чарок "по 50" та пива закінчився складеними двома протоколами про адміністративне правопорушення за статтями 156 та 164 Кодексу України про адміністративне правопорушення (була відсутня ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями).

 

 

АЗОВці відзначають як позитивні, так і негативні моменти свого рейду.

Як зазначають активісти, результати рейду порушують корупційні схеми для правоохоронців та податківців, оскільки ймовірні домовленості "про кришування" точок продажу типу "Заграндо" різко втрачають сенс.

З негативного представники Цивільного корпусу "АЗОВ" відмічають, що, попри очікувано гарну роботу нових копів, не обійшлося без ложки дьогтю в бочці меду: правоохоронці явно не допрацювали по цій розливайці.

Справа в тому, що якщо копи поскладали адмінпротоколи, то треба було вилучати й предмети та знаряддя порушення, як це дозволяє та вимагає стаття 265 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

"Вилучення пляшок незрозумілої горілки, яку реалізовували без ліцензії, відчутно економічно било б по організаторах розливайки, що в подальшому мало б профілактичний ефект. 

Замість цього начальник 1-ї роти патрульної поліції Кременчука Микола Акименко намагався довести азовцям й АТОвцям те, що це неможливо, екзотично, м'яко кажучи, інтерпретуючи законодавство щодо своїх повноважень. 

"АЗОВ" наполегливо рекомендує очільнику копів Кременчука пану Деркачу провести правовий лікбез статті 265 КУпАП, бо без цього робота копів та активістів у боротьбі із "зеленим змієм" буде ефективна наполовину", - активісти вказують на деякі недоліки в роботі патрульних поліцейських.

На цьому візиті до розливайки "Заграндо" антиалкогольний рейд не закінчується - небайдужих кременчужан просять повідомляти про такі місця.

 

 

Фото та відео: Цивільний корпус "АЗОВ" Кременчук

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация