Блиск та недоліки Міського саду після його офіційного відкриття. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

2 082 0
Блиск та недоліки Міського саду після його офіційного відкриття. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Побачене вказує на те, що будівельники не ставили за кінцеву мету якісно реконструювати Міський сад -  репортер побачив та зафіксував купу недоробок.

Така недбалість псує загальне враження про оновлений Міський сад, де острів з альтанкою посеред озера разом з містком до нього претендують стати однією з візитівок нашого міста.

Розпочнемо з приємного: альтанка, місток, білі та чорні лебеді і їхня малеча, качки та загальна реалізація перетворення саду.

 

 

А тепер розкажемо та покажемо недоліки, які псують загальне враження від нового Міського саду.

Урочисте відкриття саду відбулося ще 21 вересня, а огорожу вздовж берега озера фарбують і донині - попередньо встановлена огорожа вже встигла покритися іржею.

Непофарбованими на сьогодні залишаються секції огорожі на одній половині загальної довжини.

 

 

Так само явно недоробленими виглядають ворота до Міського саду: метал уже давно іржавіє, твердого покриття до воріт не влаштували та й самі хвіртки не закриєш - нема як.

Усе наводить на думку, що до відкриття все робилося поспіхом та неякісно - про ворота просто забули.

 

 

І довершує список труба електрокомунікацій, яку будівельники чомусь вирішили покласти одразу по бруківці доріжки. Можливо, то якесь дизайнерське рішення, яке можуть оцінити не всі. 

У даному випадку краса може вимагати жертв у вигляді гулі на лобі чи синця на нозі пішохіда, який під своїми ногами прогавить цей "витвір".

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация