У Кременчуці нікому подавати тепло в будинки, але є кому мацати батареї. Опалювальний сезон 2017

1 215 0
У Кременчуці нікому подавати тепло в будинки, але є кому мацати батареї. Опалювальний сезон 2017

Кременчуцькі комунальники готові технічно розпочати цьогорічний  опалювальний сезон. Готовність у цьому плані настільки висока, що УЖКГ міста вже надрукувало проект розпорядження міського голови Кременчука Віталія Малецького про запуск тепла й поклало його в спеціальну папку.

Натомість фізична готовність до теплового сезону поки що не вилізла з мінімальної позначки й у місті будуть проблеми.

Про те, що начебто все зробили, але проблеми будуть, говорили вчора на нараді керівників комунальних підприємств у міськвиконкомі.

За тим, що повідомили, – проблема №1 у Кременчуці така.

Навіть якщо на Кременчуцькій ТЕЦ і ТЕЦ вагонобудівного заводу увімкнуть котли для підігріву теплоносія, то кожен будинок доведеться підключати до тепла окремо.

А робити цього нікому.

За свідченням енергетиків, у тій же управляючій компанії «Добробит» є лише один слюсар, який буде бігати увесь в милі по підвалах будинків і крутити вентилі.

Пояснення від приватних комунальників – усе ж слюсар у «Добробиті» не один, їх аж чотири.

Але для вчасного початку теплового сезону тут укладуть угоду з іншим приватним підприємством, аби вже його працівники бігали по будинках, крутили крани та випускали повітря зі стояків батарей опалення.

Як усе це буде й що це за наймана бригада бігатиме по будинках, аби відкрутити той чи інший кран, кожен сам може поміркувати над можливою відповіддю.

Про що слід додати – про те, яка сьогодні ситуація в іншій приватній управляючій компанії – «Житлорембудсервісі»  -на нараді комунальників не говорили, але вона навряд чи є кращою.

Що буде після усіх цих комунальних зусиль, коли виявляється, що працювати по суті у місті нікому, але технічна готовність висока?

Як на репортера, то найкращим виходом у цьому є традиційне мацання батарей на початку теплового сезону міськими керівниками, які, можливо, запропонують тут своє рішення.    

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация