Кременчужани запізнюються через міські таксі. Обіцяють й не їдуть. Петиція про «Еталон» і «646»

1 396 0
Кременчужани запізнюються через міські  таксі. Обіцяють й не їдуть. Петиція про «Еталон» і «646»

Мешканці міста скаржаться на роботу служб таксі, які не виконують взятих на себе зобов’язань із вчасного доправлення пасажирів до міського  залізничного вокзалу чи місця відправлення маршруток.

Зокрема, відповідні служби приймають заявки від громадян, але вже перед самим відправленням потяга повідомляють мешканцям, що їхню заявку виконати не можуть, бо «…у вашому районі немає вільного автомобіля».

Скаргу з цього приводу оприлюднено у розділі петицій на електронній сторінці Кременчуцької міської ради і мова автора про таке.

«Я, Зирянова Валентина Миколаївна, прошу звернути увагу на роботу таксопарків нашого міста та провести контроль їхньої діяльності. Метою мого звернення стала подія, яка сталася зі мною.

На 16.09.2016р. в мене була призначена консультація офтальмолога в клініці ім. Гіршмана м. Харків.

Квиток на потяг було придбано на 16.09.2016р. на 04-27 год. Увечері (приблизно о 18-19 год.) я зателефонувала у службу такси "Еталон"  (тел.0969444422) з проханням подати таксі за адресою: Чумацький шлях, 9, 3-ій під"їзд на 03-30 год. з перевезенням на вокзал.

Заявку в мене прийняли і сказали, що зателефонують. О 3-ій годині ночі мені зателефонували і повідомили, що в нашому районі машин немає. Я в паніці стала телефонувати в службу "Еталон", мені спокійно відповіли, що машин у нашому районі немає. На моє панічне: "Ви що смієтесь, в мене о 04-27 відходить потяг, я замовляла таксі вчора ввечері?" Мені відповіли: "Коли б ви не замовляли, ми все одно починаємо шукати таксі за півгодини до заявленого часу.

Я зателефонувала на 646. Через 1-2 хвилини прийшла смс з номера 646: "Вибачте, у Вашому районі немає вільної машини. Я зробила спробу зателефонувати ще за деякими номерами таксі, але мені відповідали, що в Крюкові машин немає. В 03-35 я вибігла на вулицю в надії знайти хоч би який транспорт, але вулиця пуста і жодної машини. Служби таксі беруть замовлення, не попереджаючи, що авто будуть шукати вночі за півгодини до замовленого часу, знаючи наперед, що, особливо з Крюкова, таксі не буде, і спокійно повідомляють про це, коли вже ніяким чином на потяг не встигнеш.

Я вважаю, що у таких служб, які "хочу їду, хочу не їду", дозвіл на діяльність треба забирати. Район Крюкова останнім часом приречений, навіть по Крюкову важко замовити таксі. На основі вищевказаного прошу розглянути дане питання, провести перевірки служб таксі і взяти на контроль їхню діяльність. Через засоби масової інформації інформувати, куди можна терміново звернутися у даному випадку».

Про що слід додати – це петиція, як і всі інші, після введення міським головою Кременчука  Малецьким спеціальних  правил з обмеження доступу, необхідних 250 голосів не набере.

Втім «реклами» вищезгаданим  службам міських таксі, представники яких не виконують  власних обіцянок і кидають своїх клієнтів у глухий кут, – достатньо.

Інше запитання – чи вистачить таких заяв для виправлення ситуації, бо ні мер, ні міськвиконком тут гарантовано нічого робити не будуть?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация