Кременчук просить Полтаву дати гроші з державної субвенції

123 0
Кременчук просить Полтаву дати гроші з державної субвенції

Вчора, 26 травня, кременчуцькі депутати проголосували за звернення до обласної влади, оскільки досі між тергромадами не було розподілено державну субвенцію на облаштування укриттів.

1 500 000 000 грн з Державного бюджету роздали областям України, і Полтавщина отримала майже 55 000 000 грн. Влада Кременчука спочатку планувала, що їй дістанеться понад 40 000 000 грн, але досі Полтавська ОВА не роздала гроші.

Вочевидь, саме через брак коштів освітяни Кременчука запрошували батьків на самостійне облаштування укриття в одному з ліцеїв міста.

 

Читайте також: Економія, чи відмивання коштів? П’ятий ліцей запрошує батьків самостійно облаштувати укриття

 

Процес підготовки укриттів у нашому місті надзвичайно затягнутий. Втім, місцеве врядування купує службові авто для комунальних підприємств, облаштовує укриття у мерії, оновлює меблі в кабінетах чиновників.

Але владники не хочуть проґавити можливість отримати гроші з держави – майже всю держсубвенцію, направлену на область. Вони аргументують це не лише необхідністю облаштувати укриття, а й тим, що треба також змонтувати в закладах освіти пожежні сигналізації – зробити те, що мали ще до повномасштабного вторгнення.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация