"Приводить до шокового стану". Як новводення від Мінінфраструктури впливають на кременчуцькі платіжки за тепло

163 0
"Приводить до шокового стану". Як новводення від Мінінфраструктури впливають на кременчуцькі платіжки за тепло

Попри те, що КП «Полтаватеплоенерго» та кременчуцька міська влада нині сперечаються за доцільність використання тарифів на тепло, сьогодні, обидві сторони змогли зійтися на одній спільній думці.

Зокрема і міське керівництво і обласне підприємство вважають, що нова Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг є неефективною. За словами заступниці гендиректора Полтаватеплоенерго Наталії Макаруши, нововведення від Мінінфраструктури не дає підприємству шляхів зменшити нарахування за тепло для їх споживачів/абонентів.

«Застосування нової Методики нас теж приводить до такого шокового стану. Я розумію підприємців, які у минулому опалювальному сезоні не платили по 2000 грн, а раніше в середньому нарахування за приміщення були 700-800 грн. Проте Методика не дає нам зменшити нарахування – є чітко прописані пункти, які повинні виконуватися.

Станом на сьогодні Методика працює таким чином, що за опалення в житловому будинку – це стосується тільки тих абонентів, у яких вбудовані (лічильники – ред.), повинні платити всі. Левову частину за місця загального користування відповідно до площі житлового будинку платить юридична особа», - заявила Наталія Макаруша. 

Вона зазначила, що сама методика складена ніби за підручником з ідеальними умовами – фахівці не врахували реалії сьогодення.

Своєю чергою міська влада вирішила звернутися до Кабміну та безпосередньо до Мінінфраструктури щодо мораторію на застосування методики. Відповідне рішення затвердять на завтрашній сесії міської ради.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация