Персонал Кременчуцької дитячої лікарні не отримає зарплату - керівництво пояснило причину

397 0
Персонал Кременчуцької дитячої лікарні не отримає зарплату - керівництво пояснило причину

Медичний персонал Кременчуцької міської дитячої лікарні розповів про результати останньої наради з керівництвом закладу. Засідання відбулося 24 травня, і на ньому, як зазначили медики, відбувся «розбір польотів» з плануванням подальших дій.

Адміністрація закладу розповіла, що лікарня заробила замало коштів, через що медичний персонал у травні не отримає грошей. Надалі відбудуться постійні затримки коштів та нові скорочення.

Проте медики своєї провини в цьому не бачать. Вони провели аналіз та прийшли до висновку, що до відсутності зарплати призвели декілька факторів.

Перший з них – це недостатня кількість пацієнтів, зокрема через зменшення загальної кількості дитячого населення в місті.

Другий фактор – скорочення лікарів, через що пацієнти звертаються до приватних медзакладів.

 

Читайте також: Міська влада руйнує медицину: 30 медиків дитячої лікарні Кременчука звільнили, ще 100 – скорочують

 

Ще одна причина невиплат – керівництво лікарні та міста не розробило план взаємодії з іншими медичними закладами, що дало б змогу направляти пацієнтів у стаціонарне відділення дитлікарні. Тому пацієнти не доходять до етапу лікування.

Також до зменшення напливу пацієнтів призвела застаріла матеріальна база, а також слабкі стандарти сучасної медицини. Через це кременчужани обирають медзаклади в інших містах для діагностики та лікування дітей.

Медики зазначають, що НСЗУ не оплатило кошти за багатьох пацієнтів, тому що електронна документація була оформлена неправильно.

 

«Причина цього - абсолютна некомпетентність керівництва лікарні, яке не може налагодити адекватну роботу між підрозділами лікарні, не проводить навчання співробітників та не вчасно повідомляє актуальну інформацію лікарям!» - скаржаться у лікарні.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация