«Для преси сказали, а на ділі нічого». Бездіяльність і популізм влади та самостійна боротьба кременчужан з тарифами на тепло

220 0
«Для преси сказали, а на ділі нічого». Бездіяльність і популізм влади та самостійна боротьба кременчужан з тарифами на тепло

Тарифи на тепло майже як пів року залишаються актуальною темою для жителів лівого берега Кременчука. Міська влада, яка не бажає дієво розв'язати проблему містян, перетворила питання захмарних сум на опалення на майданчик популістських промов, де кожен з її представників може показати свою «потужну боротьбу» проти «тарифного геноциду».

18 травня у кременчуцькій мерії відбулося чергове засідання комісії щодо теплової проблеми. Нагадаємо, на зборах повідомили, що Автозаводський районний суд зобов’язав КП «Полтаватеплоенерго» перерахувати тариф на тепло для жительки Кременчука.

На засіданні розповіли, що наразі кременчуцька влада від імені місцевих комунальних підприємств скерувала позов до Полтавського адміністративного окружного суду на обласну раду. Позов стосується бездіяльності обласного підприємства щодо розгляду тарифів на довоєнному рівні.

За словами членів комісії, для ЛІЛ «Кременчуцька» Полтаватеплоенерго виставляла завищенні тарифи на опалення, аніж ті, які були вказані в договорі між закладом та підприємством. Позов подали кілька тижнів тому.

Також між представниками місцевого бізнесу та влади уклали меморандум щодо спільної боротьби проти завищених рахунків на тепло.

Саме засідання відбулося досить швидко у порівняні із минулими. Вже не кожний депутат під прицілом камери провладного ЗМІ вирішив продемонструвати свою «роботу» щодо розв‘язання проблеми традиційним 10-хвилинним спічем. Звинувачення у бік обласного керівництва і підприємства та чисельні прокручування по колу питання, які впливають лише на значимість присутності на комісії та видимість «боротьби», дозволили собі лише кілька представників місцевої влади, зокрема і Віталій Малецький.

«Для преси сказали, а на ділі нічого», - заявив один з депутатів на засіданні. Так, ці слова були адресовані у бік обласної влади, але чи можна їх віднести й до роботи кременчуцької? Поки місцеве керівництво на чолі з Віталієм Малецьким обмежила свою боротьбу популістськими спічами, поки кожен з чиновників та депутатів намагається перетягнути на себе увагу, кременчужани крок за кроком самостійно взялися розв’язувати питання у судовому форматі. Як то кажуть, порятунок потопельника – справа рук самого потопельника.


Читайте також: «Хто винен у «літніх» рахунках за тепло?» — мер Малецький продовжує маніпулювати фактами та замовчувати правду

З нотками істерики: «боротьбу» мера Кременчука щодо тарифів на тепло видно лише у соцмережах

Безкінечні звинувачення та нульовий результат роботи: як у Кременчуці вирішують питання про платіжки на тепло

А віз і нині там: на черговому засіданні робочої групи обговорили тарифи на тепло для кременчужан

Захищати інтереси кременчужан? Мер Віталій Малецький "бурхливо працює" над тепловим питанням

Захмарні суми залишаються незмінними. У Кременчуці вчергове обговорили тарифне питання

Топтання на місці. У Полтаві вкотре розглянули питання щодо кременчуцьких платіжок на тепло


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация