Олігарх Жеваго пов’язаний зі справою про мільйонний хабар для голови Верховного Суду, - НАБУ

178 0
Олігарх Жеваго пов’язаний зі справою про мільйонний хабар для голови Верховного Суду, - НАБУ

Національне антикорупційне бюро заявило, що резонансна справа про корупцію у Верховному Суді пов'язана з ухваленням рішення на користь бізнесмена Костянтина Жеваго. Про це на брифінгу у вівторок повідомив директор НАБУ Семен Кривонос, пише ЛігаБізнес.

За його словами, власник групи "Фінанси та Кредит" нібито домовився з керівником одного з адвокатських об'єднань про хабар для високопосадовців Верховного Суду для ухвалення потрібного рішення у справі про Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат.

Слідчі дії у справі ще тривають, підозри поки що нікому не вручали, але уже двоє людей затримано. Один з них – голова Верховного Суду Всеволод Князєв.

"3 травня була отримана перша частина цієї неправомірної вигоди, а 15 травня, тобто вчора, була передана друга частина. На гарячому було зафіксоване керівництво суду", – сказав Кривонос.

Пресслужба Жеваго категорично заперечує, що бізнесмен має якесь відношення до ситуації навколо Верховного Суду. Також представники олігарха заявили, що "окремі медіа проводять паралелі" у цій справі з рішенням Великої палати Верховного Суду від 19 квітня 2023 року щодо законності придбання компанією Ferrexpo у 2002 році пакету акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация