Бо дуже треба! Ще понад 140 тисяч гривень витратить КП "КТРК" на власну охорону

301 0
Бо дуже треба! Ще понад 140 тисяч гривень витратить КП "КТРК" на власну охорону

Без охорони КП «Кременчуцька телерадіокомпанія» - підприємство, яке висвітлює місцеві події через рожеву призму та такі ж справи наших чиновників, не обійдеться і наступні сім місяців, починаючи з червня.

Днями комунальники оголосили про намір укласти уже другий за рік договір на охорону будівлі, де вони знаходяться (вул. Алітуська, 12 (колишня Жадова).

Відповідне замовлення було оприлюднене на порталі публічних закупівель Prozorro. 

За послуги з фізичної охорони об'єктів комунального підприємства "КТРК" виконавцю робіт пропонують 141 тисячу 240 гривень. Наразі на сайті триває процедура подання пропозицій.


З тендерної документації стало відомо, що охорона буде здійснюватися щоденно й позмінно, з 08:00 до 20:00, з обіднею перервою, яка триватиме годину (з 14:00 до 15:00).

Примітно, що на почату року комунальники вже підписували договір на аналогічні роботи з іншим комунальним підприємством  «Муніципальна варта». Вартість угоди, термін дії якої закінчується 31 травня, склала 99,6 тисячі гривень. Загальна кількість робочих годин за минулим договором становила — 1661 год, вартість однієї з яких дорівнювала 60 грн.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация