Колишня поліклініка у Кременчуці стане гуртожитком для ВПО. Очікуємо чергової переплати за ремонт

283 0
Колишня поліклініка у Кременчуці стане гуртожитком для ВПО. Очікуємо чергової переплати за ремонт

На сесії Кременчуцької міської ради затвердили питання №6 «Про придбання до комунальної власності Кременчуцької МТГ нерухомого майна». Депутати погодили придбання виконкомом приміщення колишньої поліклініки на проїзді Григорія Гамалії, 1 (колишній проїзд Ярославський).

Міська рада уклала договір купівлі-продажу з Акціонерним комерційним промислово-інвестиційним банком, на балансі якого знаходилася будівля поліклініки. Площа придбаного приміщення становить 7 121 квадратний метр.

Проєкт рішення підготували з метою створити ще один гуртожиток для внутрішньопереміщених осіб, які переїхали до нашого міста у зв’язку з війною. Цілком можливо, що у чиновників нашого міста є ще одна, прихована, мета – отримати ще більше грошей.

Адже міський голова Віталій Малецький уже повідомляв про вартість ремонту гуртожитку на вул. Івана Приходька, 37. За словами градоначальника, облаштування приміщень під потреби людей коштувала понад 3 000 000 грн. Але він не став уточнити, що це «понад» – це ще 4 500 000 грн, і загальна вартість ремонту склала 7 500 000 грн.

Зараз за проєкт купівлі-продажу приміщення колишньої поліклініки лише проголосували депутати. Тож мерії ще рано оприлюднювати терміни та вартість реконструкції кімнат майбутнього гуртожитку.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация