Для міськвиконкому Кременчука накупили техніки на 813 тисяч гривень

948 0

Чиновники Кременчуцького міського виконавчого комітету вирішили технічні проблеми, які заважали їм у їхній роботі, й закупили необхідне обладнання на суму 813 тисяч гривень.

Про це повідомляється на сервісі  пошуку та спостережень державних закупівель.

За оприлюдненою інформацією, міськвиконком (перший заступник міського голови В. Пелипенко) перерахував  370 тисяч гривень на придбання камер телевізійних  (відеомікшерський пульт (з віддаленим керуванням) та два  контролери  для управління поворотною камерою PTZ). Одна з таких відеокамер тепер зустрічає відвідувачів на вході у міськвиконком, що на площі Перемоги, й оглядає територію перед адмінбудинком.

Одночасно міськвиконком придбав 18 персональних комп’ютерів і стільки ж LED моніторів. Також за рахунок міського бюджету придбано 10 лазерних принтерів  для друку паперів формату А-4 та один принтер для друку документів форматом А-3.

На це було витрачено 443,7 тисяч гривень.

Щодо закупівлі, то, за поширеним повідомленням, телекамери для спостереження (вартість яких не оприлюднюється) мерія купувала у ФОП «Старик», комп’ютери (вартість яких у специфікації не оприлюднюється) - у компанії «Аксон».

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация