По десять тисяч гривень на деревце. КП "Благоустрій Кременчука" таки придбало в ексвіцемера дорогі дерева

691 0
По десять тисяч гривень на деревце. КП "Благоустрій Кременчука" таки придбало в ексвіцемера дорогі дерева

КП "Благоустрій Кременчука" витратить майже 2 млн грн на придбання екстравагантних дерев і кущів у ТОВ "Голландські троянди", яке належить колишньому першому віцемеру Андрію Погрібному. 

Відповідна інформація була оприлюднена на порталі публічних закупівель Prozorro.

Уже сьогодні, 13 березня, комунальне підприємство уклало відповідний договір із постачальником і, варто зауважити, ціна на деякі позиції зросла й суттєво.

Так, наприклад за одну грушу цьогоріч комунальники віддадуть 9 790 грн, хоча у 2021 році вона коштувала не більше 5,4 тис. грн за шт.  Досить дивна ситуація із вишнею із дуже оригінальною назвою "Йоко но Май"... За неї в цьому році комунальники заплатили навіть менше ніж платили в минулому - 1 065 грн за штуку, хоча у 2021 році вона коштувала понад 2000 грн.

Натомість звичайний ясен "Нана" подорожчав і коштує тепер не 5 632 грн, як у позаминулому році й не 3 273, як у 2020-му, а цілих 7 тисяч 700 гривень. 

Усього КП "Благоустрій Кременчука" придбає 22 одиниці саджанців, яких усього має бути 483 шт., хоча в замовленні раніше зазначалося, що планують придбати понад 500. 

Найбільше у цьому році закуплять лип під назвою "Ранчо" вартістю 7 490 за саджанець і чорних тополь "Італіка", ціна якої відверто незрозуміла і варіюється від 5 до 8 тисяч гривень за штуку.

У списку є також ялівець під назвою "Агнешка". Ціна за один саджанець цього дерева найнижча зі списку - 265 грн. 

Не обійшовся цьогорічний шопінг без вишень "Канзан" (простішою мовою - сакур із яскраво рожевими квіточками). У 2023 році комунальники за одне деревце погодилися віддати 8 279 грн. Зазначимо, що у 2021 році ця сакура коштувала 5 478 грн). Всього комунальники куплять 20 сакур на загальну суму понад 165 тисяч гривень!

Детальніше, яку екзотику й не тільки придбали кременчуцькі комунальники в Андрія Погрібного, дивіться в таблиці: 

Як бачите, у наших чиновників не закінчуються ідеї придбати та висадити десь там все, що їм запропонують і в тій кількості, як бачите, яку їм запропонують. І навіть війна, яка повинна змусити економити на чомусь заради чогось, не стає на заваді призупинити такі нераціональні й нелогічні витрати.

Наостанок зазначимо, що конкурентів у ТОВ "Голландські троянди" на торгах на поставку дерев і кущів у наше місто не було. 

 

Читайте також: Всім у Кременчуці буде "Пінк Перфекшен": комунальники купили на 2,5 млн дерев і кущів

На квіти й кущі гроші є, а на важливе немає? Кременчуцькі комунальники просять додатково 4 млн грн

Повний "Йоко но Май": кременчуцькі комунальники купили в ексвіцемера дерев і квітів на понад 6 млн грн

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация