Через "свиномайдан" в Біликах серед свиней розпочався канібалізм. ФОТО 18+

2 482 0
Через "свиномайдан" в Біликах серед свиней розпочався канібалізм. ФОТО 18+

Представники підприємства повідомляють про початок масової загибелі тварин, яка нині розпочалася на території тваринного комплексу через відсутність корму внаслідок блокування мешканцями Біликів кормовозів.

Повідомляється, що станом на ранок сьогодні, 08 вересня, з початку блокування роботи свинокомплексу 02 вересня в результаті голодування поголів'я, пішов процес мору.

Загинуло:
- поросят 1-місячного віку - 253
- поросят 1-3-місячного віку - 69
- голів відкорму - 53
- свиноматок - 6
- абортів - 24

"Почався канібалізм - сильніші їдять слабших.

Подальша загибель поголів'я буде рости у геометричній прогресії.

Мешканцям с.Білики потрібно готуватися до винищення своїх свійських тварин у радіусі 20 км від свинокомплексу внаслідок розповсюдження трупної отрути та створення санітарної зони зачистки відповідними службами.

Усі зацікавлені в штучному конфлікті можуть вважати цей початок сумної статистики офіційним попередженням щодо екологічної та санітарної катастрофи в районі", - на підприємстві застерігають про подальше ускладнення ситуації в населеному пункті.

Читайте також: Суцільне свинство: недалеко від Кременчука через свиней розпочався масовий безлад. ФОТО+ВІДЕО

Нагадаємо, 6 вересня в селі Білики відбувся мітинг сільської громади стосовно долі підприємства "Сільські традиції", результатом чого стало кілька бійок та акцій протесту.

Сприятливою умовою таких протистоянь стало те, що мешканці села умовно поділилися на два табори: на тих, хто за підприємство, і тих, хто проти.

Бо одні селяни працюють на підприємстві, а інші - ні.

Як повідомляли полтавські ЗМІ, ще з 15-го серпня частина громади села Білики заблокувала проїзд до ферми кормовозам, що спричинило голод тварин. 6-го вересня місцеві активісти, які мають іншу думку, зібралися біля сільської ради, аби шляхом мирних перемовин досягти компромісу.

Протестувальники пояснюють свої дії тим, що підприємство викидає гній у землі через відсутність належних очисних споруд, а також споживає надмірну кількість питної води (800 куб. м. на день).

За словами селян та активістів, через це в усьому селі (а особливо в нижньому мікрорайоні «Поділ») стоїть постійний сморід, вода стає непридатною для пиття, а земля – для обробки.

Керівництву таке блокування явно не сподобалося - було нещодавно підготовлено відкритий лист на адресу керівників області, де громаду Біликів було звинувачено у рейдерському захопленні підприємства.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация