Суцільне свинство: недалеко від Кременчука через свиней розпочався масовий безлад. ФОТО+ВІДЕО

1 813 0
Суцільне свинство: недалеко від Кременчука через свиней розпочався масовий безлад. ФОТО+ВІДЕО

Учора, 6 вересня, в селі Білики відбувся мітинг сільської громади стосовно долі підприємства "Сільські традиції", результатом чого стало кілька бійок та акцій протесту.

Сприятливою умовою таких протистоянь стало те, що мешканці села умовно поділилися на два табори: на тих, хто за підприємство, і тих, хто проти.

Бо одні селяни працюють на підприємстві, а інші - ні.

Як повідомляють полтавські ЗМІ, ще з 15-го серпня частина громади села Білики заблокувала проїзд до ферми кормовозам, що спричинило голод тварин. 6-го вересня місцеві активісти, які мають іншу думку, зібралися біля сільської ради, аби шляхом мирних перемовин досягти компромісу.

Протестувальники пояснюють свої дії тим, що підприємство викидає гній у землі через відсутність належних очисних споруд, а також споживає надмірну кількість питної води (800 куб. м. на день).

За словами селян та активістів, через це в усьому селі (а особливо в нижньому мікрорайоні «Поділ») стоїть постійний сморід, вода стає непридатною для пиття, а земля – для обробки.

Керівництву таке блокування явно не сподобалося - було нещодавно підготовлено відкритий лист на адресу керівників області, де громаду Біликів було звинувачено у рейдерському захопленні підприємства.

Учора ж мирний мітинг прейшов у фазу активної фізичної протидії. Коли спроба вирішити мирно конфлікт закінчилася нічим, сталося декілька бійок, які припиняли правоохоронці, молодики, схожі на "беркутівців", та жінки.

 

 

Одна з жінок лягла під колеса кормовоза, фактично зупинивши його.

Люди з обох сторін конфлікту звинувачували один одного в продажності та політичній заангажованості.

 

ПОЗИЦІЯ ПОЛІЦІЇ

В облуправлінні поліції повідомили, що до Кобеляцького відділу поліції надійшло ряд повідомлень від громадян про скоєння правопорушень та інші події, правоохоронці проводять перевірку за кожним зверненням.

Уже відкрито кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень 25-річному місцевому мешканцю (частина 1 статті 125). Також відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).

Працівники поліції звернулися до всіх учасників конфлікту з проханням дотримуватися чинного законодавства, не порушувати громадський порядок та вирішувати усі спірні питання виключно мирним шляхом.

 

Відео та фото: сайт Tribuna.pl.ua

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация