На техніку, яка прибиратиме кладовища Кременчука, витратять ще понад пів мільйона гривень

219 0
На техніку, яка прибиратиме кладовища Кременчука, витратять ще понад пів мільйона гривень

Для КП "СКРП", яке займається ритуальними послугами у Кременчуці, додатково виділять 480 тисяч гривень на закупівлю самоскида АТВ-4/2 на базі шасі DAYUN CGC1140. Його використовуватимуть для вивезення сміття з кладовищ. Про це стало відомо з проєкту рішення, який ухвалили на останній сесії кременчуцької міської ради.

Зазначимо, що ці витрати не були враховані у загальному бюджеті Кременчука на 2023 рік. Тож тепер цей транспорт місту коштуватиме 3 млн 600 тисяч гривень.

Як вказано у документі, для ефектного використання самоскида, а також для прибирання снігу з проїзних алей та тротуарів кладовищ підприємству необхідно придбати гідравлічний поворотний відвал на додаткові 198 тисяч гривень.

Загалом цьогоріч на утримання міських кладовищ Кременчука та роботу КП «СКРП» планують витратити 120 млн 104 тис. 377 грн. Ще понад два мільйони гривень виділять на сільські кладовища Кременчуцької громади.


Читайте також: Нові сектори на Свіштовському кладовищі, які не змогли облаштувати цьогоріч, коштуватимуть у 2023 році понад 85 млн грн


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация