Кременчуцькі школи переходять на альтернативне опалення

1 195 0
Кременчуцькі школи переходять на альтернативне опалення

Сьогодні відбулося засідання постійно діючої комісії з вирішення питань розміщення та експлуатації об’єктів альтернативної теплоенергетики для теплопостачання комунальних закладів Кременчука. На ньому було прийняте рішення щодо визначення переможця інвестиційного конкурсу, який у подальшому має впроваджувати проект енергозберігаючих технологій для опалення та гарячого водопостачання двох навчальних закладів міста: ЗОШ №28 і ліцею №30. Таким інвестором було обрано ТОВ «Європейська енергетична компанія».

У рамках своїх інвестиційних пропозицій ТОВ «Європейська енергетична компанія» готова відпускати кінцевому споживачу 1 Гкал альтернативної теплової енергії за ціною 1150 грн. Цей тариф, якщо його порівнювати з діючим на 30.06.2016 року тарифом на централізоване теплопостачання, є нижчим на 11%. Після підвищення тарифів на опалення різниця буде ще більшою.
Інвестор також бере на себе зобов’язання щодо утеплення шкіл, їх теплової санації та облаштування території з кожної відпущеної Гкал. Розмір цих інвестицій братиметься з розрахунку 1 Гкал – 50 грн. 

ТОВ «Європейська енергетична компанія» розглядає можливість спорудження модульної котельні з 3-ма твердопаливними котлами, в яких будуть спалювати деревну тріску або дрова. Збудувати модульну котельну планують до початку наступного опалювального сезону.

Нагадаємо, що 4 серпня 2016 року було оголошено конкурс про розгляд пропозицій щодо втілення проекту енергозберігаючих технологій для опалення та гарячого водопостачання ЗОШ №28 і ліцею №30, який тривав до 25 серпня.   

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация