Проти Кременчуцького лісового господарства порушено справу

1 080 0
Проти Кременчуцького лісового господарства порушено справу

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Окрім Кременчуцького лісогосподарства, антимонопольники порушили справу проти Полтавського, Гадяцького та Новосанжарського лісових господарств.

Причиною порушення справ названо наявність ознак зловживання даними господарствами своїм монопольним становищем на ринку лісозаготівлі.

Як було встановлено Відділенням у межах здійснення дослідження ринку заготівлі деревини, лісові господарства при формуванні собівартості лісопродукції включали  до складу витрат на збут транспортні витрати, інші витрати на збут (митні послуги, карантинні сертифікати тощо), в той час як реалізація лісопродукції вітчизняним покупцям відбувалася як транспортом замовника (покупця) та за його рахунок зі складу продавця (самовивіз), так і залізничним транспортом з подальшим відшкодуванням покупцями продавцю транспортних витрат.

Тобто споживачі лісопродукції за транспортні витрати (вивезення товару), отримання карантинних сертифікатів оплачують двічі – з розрахунку на 1 куб. м пиловника та фактичні витрати, відповідно до виставленого рахунка. Крім того, споживачі, які отримують лісопродукцію на умовах самовивозу, також необґрунтовано сплачують за транспортні витрати, хоча взагалі цією послугою не користуються.

"Наразі розслідування у справі триває", - зазначають в обласному відділенні  Антимонопольного комітету.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация