Департамент соцзахисту заворушився - замовив кілограми гумдопомоги переселенцям. Чим звичайні набори відрізнятимуться від святкових?

194 0
Департамент соцзахисту заворушився - замовив кілограми гумдопомоги переселенцям. Чим звичайні набори відрізнятимуться від святкових?

Департамент соціального захисту населення Кременчуцької міської ради замовляє вагони продуктових наборів для забезпечення окремих категорій громадян.

Відповідна інформація була оприлюднена на порталі публічних закупівель Prozorro.Йдеться про 12600 штуки звичайних наборів і 1300 - святкових. За них Департамент готовий віддати понад щонайменше 3 млн грн.

Їх мають доставляти у контакт-центри, яких налічується в Кременчуці 24 (15 - в Автозаводському районі, 9 - у Крюківському) окремими партіями до кінця грудня 2023 року  

Як повідомляється у тендерній документації, у звичайний набір, який також розділили за видами, має входити різна крупа, печиво, олія. цукор, борошно та чай, консервований горошок\кукурудза тощо. 

Орієнтовна вартість одного продуктового набору становить 200 грн. Принаймні так зазначає замовник.Святковий продуктовий набір відрізнятиметься від звичайного тим, що туди покладуть сардину, згущене молоко, майонез і солодкий бісквіт.
Ці набори також матимуть три наповнення, вірогідно, що в залежності від кількості членів у родині. Також відомо, що видаватимуться ці святкові набори двічі на рік. 

Хто поставлятиме продукти стане відомо за кілька днів, а на кінець додамо, що приблизна вартість одного святкового продуктового набору становить 500 грн. 


Читайте також: «I love you» від кременчуцької мерії. Переселенці показали «переповнені» пакети «гуманітарки» милом, крупою і водою (фото)

Їжте пшеницю й запивайте водою — романтичне мило закінчилося. Переселенці показали пакети "гуманітарки" від кременчуцької мерії (фото)

Кременчуцька мерія дослухалася до скарг про пшеницю і тепер годує переселенців котячим кормом? (відео)

 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация