Театр одного актора: Малецький штучно підвищив тариф на тепло та звинувачує обласне підприємство

766 0
Театр одного актора: Малецький штучно підвищив тариф на тепло та звинувачує обласне підприємство

Бажання міського голови Віталія Малецького бути незалежним від обласної влади, його дії та бездіяльність призвели до конфлікту з обласною владою. Голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час спілкування з журналістами сьогодні не став стримуватись з приводу теми Кременчука, а також відреагував на спроби Малецького перекручувати факти та маніпулювати громадською думкою.

Дмитро Лунін сьогодні з робочим візитом відвідав Глобине, але оминути проблеми Кременчука не зміг. Він розповів про те, як Віталій Малецький спробував очорнити репутацію обласного теплопостачальника, хоча він сам створив для підприємства клопіт, а кременчужан змусив додатково витрачати власні кошти.

Полтаватеплоенерго (ПТЕ) віднедавна забезпечує споживачів зруйнованої Кременчуцької ТЕЦ теплом, використовуючи альтернативні джерела опалення. ПТЕ підпорядковане обласній раді, але не військовій адміністрації, тож втручатися в роботу підприємства ПОВА не може. Все ж Дмитро Лунін дав декілька відповідей на питання, які стосувалися ПТЕ.

За словами голови ПОВА, інформація щодо збільшення тарифів, яку розганяє мер Кременчука – це суцільна неправда. ПТЕ – це обласне підприємство, яке забезпечує теплом декілька громад. Тариф – один для області.

Ще в серпні обласна влада запропонувала кременчуцькому КП «Теплоенерго», щоб воно взяло на власний баланс потужності, які генерують тепло, і надавало послуги споживачам, які ризикували перезимувати в холоді через зруйновану рашистами ТЕЦ. Але Теплоенерго відмовилося від такої опції, тож міська влада самоусунулася від розв’язання проблем громади, якою опікується.

Але в придачу до цього проявилася ницість та жадібність міської влади Кременчука – КП «Теплоенерго» за наказом мера несподівано вдвічі збільшило вартість використання своїх мереж під час постачання тепла підприємством Полтаватеплоенерго. Відповідно, збільшилася і вартість послуг з теплопостачання у платіжках містян. Таким чином Віталій Малецький власноруч збільшив тариф для кременчужан, а потім почав звинувачувати у цьому ПТЕ.

 

«Тобто пан Малецький все робить для того, щоб тарифи збільшувались для населення. Нехай же він зменшить ті тарифи, які були в тому році для використання мереж. Ми тоді побачимо, що і Полтаватеплоенерго зможе зменшити цю послугу», - сказав Дмитро Лунін.

 

Міська влада нічого не робить, а лише саботує процес, тоді як депутати обласної ради, обласна та військова адміністрації роблять все, щоб Кременчук був з теплом. Лунін додав, що Малецький нічого не зробив для покращення ситуації і нічого не хоче робити. Якщо він готовий взяти теплогенерацію в оренду у ПТЕ та надавати кременчужанам тепло за старими тарифами, Лунін ініціює завершення постачання послуг від ПТЕ.

Але якщо міська влада не хоче орендувати потужності у Полтаватеплоенерго, вона може вчинити по-іншому – компенсувати кременчужанам різницю в платіжках завдяки субвенції з бюджету. Проте й цього вона не робить. Якби хотіла – вона б це давно анонсувала.

На завершення цієї теми Лунін подякував депутатам обласної влади та начальнику Кременчуцької РВА Олегу Лєдніку, які взяли ситуацію під контроль, коли Малецький не міг впоратися з проблемою теплопостачання Кременчуку. Тоді ціле місто ризикувало залишитися без опалення взимку, поки мер Кременчука був у Франції й не зробив нічого корисного для міста. А мешканці Кременчука дізнавалися про ситуацію з теплом від обласної влади, а не місцевої.

 

Читайте також:

Протягом двох-трьох днів Кременчук буде з теплом. Голова облради подякував за це багатьом, але нікому – з Кременчука

Обласна влада робила, кременчуцька – просто не заважала: як до нашого міста подавали тепло

 

  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация