Обласна влада відповіла, на що Кременчуку виділятимуть гроші протягом року

191 0
Обласна влада відповіла, на що Кременчуку виділятимуть гроші протягом року

Сьогодні, 27 грудня, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький провів брифінг, в якому підбив річні підсумки та повідомив про плани ради на наступний рік. Зокрема, плани заторкнули й Кременчук.

Адже одне з питань, яке йому поставили, стосувалося видаткової частини нещодавно затвердженого обласного бюджету: на що спрямують гроші з нього у Кременчуці?

За словами Олександра Біленького, пріоритетне завдання – це реконструкція кременчуцького онкодиспансеру. Одвічне питання, яке триває з року в рік. Перед початком війни, здавалося б, воно знаходилося на завершальній стадії – 20 лютого Дмитро Лунін звітував, що роботи завершені на 55%. Але війна перервала всі плані щодо капітальних видатків і поставила на паузу програму «Велике будівництво».

 

Читайте також: «Велике будівництво» у Кременчуці: онкологічний корпус Кременчуцького обласного онкодиспансеру готовий на 55%

 

Реконструкція продовжиться у 2023 році – для цього спрямують кошти з області та уряду. Полтавщина виділить 20 мільйонів, потім гроші надішле й уряд.

Інше за важливістю питання – це реконструкція будівель Градизького військового ліцею, на що з уряду надійде 70 мільйонів гривень, з обласного бюджету – 30 мільйонів. Сусідній з Кременчуком громаді Олександр Біленький також знайшов місце під час відповіді на брифінгу.

Військовий ліцей у Кременчуці також буде відреконструйовано, вартість цього Олександр Біленький уточнювати не став.

Уже у квітні затвердять кількість грошей, які з бюджету виділять на підтримку екології. Тоді стане відомо, скільки коштів отримає Кременчук.

 

Читайте також: Бюджет області – майже п’ять мільярдів гривень. Відомо, на що його розподілили

 

Загалом у місті, як і в інших громадах Полтавщини, капітальні видатки майже не закладені. Причина цьому – неможливість профінансувати їх через казначейство. Проте витрати на медицину та соцзахист будуть передбачені, але скільки саме, поки що не відомо.

 

Головне фото – онкодиспансер у Кременчуці, реконструкція за програмою «Велике будівництво»


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация