"Тендерне насилля" навкруги Придніпровського парку, проєкт перебудови якого знову змінять. За 300 тисяч гривень!

553 0
"Тендерне насилля" навкруги Придніпровського парку, проєкт перебудови якого знову змінять. За 300 тисяч гривень!

У міському парку Придніпровському вже кілька років відбувається "реконструкція". Це можна зрозуміти якщо переглянути численні та конкретні замовлення на сайті публічних закупівель Prozorro упродовж останніх років. Але кінця цієї реконструкції не бачать ні жителі нашого міста, ні робітники парку, ні самі замовники реконструкції. 

Чи це так треба й усе йде по плану? Про логічні причини всього цього варто лише здогадуватися.

Днями Комунальне виробниче підприємство "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" уклало договір на зміни в проєкті з реконструкції. Чергові зміни.Вносити коригування у проєктно-кошторисну документацію по об’єкту: "Реконструкція міського парку культури й відпочинку "Придніпровський" в м. Кременчуці. Коригування" цьогоріч буде Комунальне госпрозрахункове підприємство "Креміньміськпроект".

За це КГП отримає 299 тисяч 130,13 гривень із міського бюджету. Проєкт підприємство має відкоригувати до кінця наступного року й варто зазначити, що це не перша спроба. 

На початку грудня минулого року, міське управління капбудівництва вже замовляло відповідну послугу в міського КГП "Креміньміськпроект", за виконання якої останнє повинно було отримати 299 тисяч 365,20 гривень. Але роботи виконані не були й гроші ніхто нікому (по угоді) не заплатив. 

Через неможливість виконання договірних зобов'язань угоду вирішили розірвати. Як бачите, ненадовго. Варто також зазначити, що такого "тендерного насилля" не переживали хіба що сквер "Нафтохімік", замовлення на реконструкцію якого то оголошується, то відміняється. Звісно це жарт, який не слід сприймати серйозно, але факт залишається фактом. 

Нагадаємо, що реконструкцію парку кременчуцькі владники розпочали у 2013 році. Договір на роботи замовник уклав з ТОВ «Європабуд». За свої послуги підрядник запропонував 29 млн 999 тис грн. Роботи мали б завершитися наприкінці 2019, але Микола Воловик (начальник УКБ) сказав, що цей проєкт наразі не забезпечений у повному обсязі фінансуванням. Тому дію договору продовжували роками, водночас коригуючи сам проєкт.Тому дію договору продовжували роками, водночас коригуючи сам проєкт. До речі, ТОВ "ЄВРОПАБУД" отримало за роботи виконані у 2019 році понад 1,6 млн грн (тоді були вимощені тротуарні доріжки) і водночас угода була продовжена до 2020 року. Слід зазначити, що підрядника тоді обрали на підставі переговорної процедури, бо два попередні тендери були відмінені через недостатню кількість учасників. Традиційна схема у великих містах...

Коли завершиться реконструкція в парку "Придніпровський" - питання риторичне, але слід мати на увазі, що кошти на коригування запланованого продовжують виділятися і виділяються завжди з великим успіхом. Темний ліс у нас в місті лише навкруги самих робіт і того, кому ми платимо з місцевої казни за ці роботи. 


Читайте також: Лобізм у всій красі? Фірма ексвіцемера Погрібного засадить парк "Придніпровський" однорічними рослинами

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация