Кременчуцький виконком придбав генератори за майже пів мільйона гривень. Не дизельні

462 0
Кременчуцький виконком придбав генератори за майже пів мільйона гривень. Не дизельні

Днями виконавчий комітет Кременчуцької міської ради придбав сім бензинових генераторів на загальну суму 490 тисяч гривень. Про це повідомляється на порталі публічних закупівель Prozorro.

Придбали генератори не дизельні, а бензинові. Один генератор обійшовся нашим чиновникам у 70 тисяч бюджетних гривень.

Поставити сім генераторів у виконком продавець має до кінця цього року.

 

 

Постачальником бензинових пристроїв, які забезпечать світлом у разі його вимкнення, до речі, є ФОП Філіппова І.Л, яка раніше вже продала один такий генератор у наш виконком. Зазначимо, що угоди з підприємицею почали укладати з 2022 року. 

Також відомо, що пані Ірина вже забезпечила генераторами КП "Кременчукводоканал". На це підприємство наприкінці листопада вона поставила вісім дизельних генераторів, але на загальну суму 4 млн 271 тис. 80 грн. Також генераторами придбаними у неї користуються в Кременчуцькій районній державній лікарні ветеринарної медицини. 

Кому придбали генератори чиновники виконавчого комітету - невідомо. Можливо для спецпризначенців - не будемо робити висновки, щоб не колихати й так нестабільну психіку нашої владної верхівки. 

Але зазначимо, що цього року головна ялинка міста ілюмінацією прикрашена не буде. Втім, кременчужанам влада все ж організує традиційне барбекю з горілкою у торгових будиночках посеред площі, які ось-ось будуть там поставлені. Міський голова Віталій Малецький зазначив, що підприємці, які орендували місця у святковій зоні, мають самі забезпечити пальним свої генератори.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация