Кременчук «загубив» 97 мільйонів, зате VIP-чиновники як завжди купаються в грошах

551 0
Кременчук «загубив» 97 мільйонів, зате VIP-чиновники як завжди купаються в грошах

Щомісяця у Кременчуцькій районній військовій адміністрації надають інформацію з приводу виконання (або невиконання) дохідної та видаткової частин бюджетів громад району. Якщо простіше – повідомляють, хто перевиконав, а хто недовиконав план.

У КРВА оприлюднили дані щодо десяти місяців цього року. Відповідно до наявної інформації, найгірше з виконанням бюджету впоралася Козельщинська громада – там недоотримали 20,5% від запланованих доходів. Якщо перевести це в гривні, то вийде майже 12 мільйонів гривень.

Але найбільший числовий показник – у Кременчуцькій громаді. Міська влада не дорахувалася приблизно 97 000 000 грн, що становить рівно 5% від запланованих доходів. Всього за десять місяців мерія планувала накопичити 1 947 950 400 грн.

Загалом річний бюджет Кременчука передбачає отримання 2 356 596 400 грн з різних джерел, що становить більш ніж половину від бюджету всього Кременчуцького району – 3 986 684 000 грн.

Загалом виконали свої бюджетні показники чотири громади району: Горішньоплавнівська, Глобинська, Новогалещинська та Пришибська. Всі інші грошей недорахувалися. Як зазначили у звіті, Кременчуку не вистачає майже ста мільйонів гривень через несплату податків на доходи фізосіб – підприємства працюють не на повну потужність або не працюють взагалі. Також через низьку платоспроможність землекористувачів не забезпечено виконання земельного податку та орендної плати з юридичних осіб.

Зазначимо, що щомісяця по пів мільйона гривень йдуть на зарплати VIP-чиновників. Тобто робота декількох людей у мерії за десять місяців цього року коштувала кременчужанам п’ять мільйонів гривень. Отже, зменшення їхньої зарплати допомогло б місту зекономити немалу кількість грошей.

 

Читайте також: У чиновників з Кременчука зарплати в декілька разів більші, ніж у керівника Полтавщини


 


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация