Лікарня "Кременчуцька" вже купила кисень, ось-ось придбає медобладнання і знову замовляє дизельний генератор за мільйон гривень

424 0
Лікарня "Кременчуцька" вже купила кисень, ось-ось придбає медобладнання і знову замовляє дизельний генератор за мільйон гривень

У лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька" продовжуються медичні трансформації в рамках реформи. Так, невдовзі у медзаклад доставлять нове устаткування для операційних блоків і не тільки, але про все по черзі.

Перше, що замовляють наша міська лікарня - це цистоскоп, вартістю понад 800 тисяч гривень. Відповідна інформація була оприлюднена на порталі відкритих закупівель Prozorro.

Він має з'явитися у медзакладі не пізніше 21 листопада. І це перша спроба його замовити, сподіваємося вдала. Читайте також: Підприємство з нульовим статутним капіталом робитиме ремонт приміщень у лікарні "Кременчуцька"

Трохи раніше кременчуцькі медики зробили замовлення на генератор, вартістю один мільйон гривень. І це друга спроба замовлення. 

Варто зауважити, що лікарня вже намагалася придбати в серпні генератор, але із постачальником (ТОВ "ЛКЛ ЕЛЕКТРО"), який був обраний за спрощеною процедурою не вдалося дійти якоїсь згоди й договір, який був уже укладений, розірвали. Тож у наших медиків спроба номер два придбати такий важливу в теперішній час дизельну електростанцію. Також зазначимо, що в серпні стало відомо про поставку в Полтавську область шести генераторів, але від МОЗ та благодійників, частина з яких буде доставлена у Кременчук. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Ймовірно лікарні "Кременчуцька" генератор від МОЗ не дістався і тому комунальний медзаклад думає про резерв самостійно. 

Серед уже придбаного кременчуцькими медиками через систему Prozorro - це кисень, вартістю 480 тисяч гривень, який купили у вересні в АТ "ПОЛТАВСЬКИЙ ЗАВОД МЕДИЧНОГО СКЛА". 


Читайте також: Лікарня "Кременчуцька" відремонтує сходи за понад 100 тисяч гривень, а також замовила новий проєкт робіт в стаціонарі на Молодіжному

Понад 11 мільйонів за ремонт, тривалістю в місяць? Легко. Лікарня "Кременчуцька" знову взялася за травматологію

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация