Щомісяця 20 тисяч на просування Telegram-каналу, щодня по 1,5 тисячі на бензин: куди витрачає бюджетні гроші «мерське» телебачення

340 0
Щомісяця 20 тисяч на просування Telegram-каналу, щодня по 1,5 тисячі на бензин: куди витрачає бюджетні гроші «мерське» телебачення

Кременчуцька депутатка та журналістка Лариса Гориславець опублікувала чергове відео, в якому приводить результати моніторингу витрат комунального підприємства «Кременчуцька телерадіокомпанія». Якщо минулого разу вона говорила про заплачені бюджетні гроші за неіснуючу передачу, то цього разу – про бензин, просування Telegram-каналу, платню адвокатам та багато чого іншого.

На минулий свій запит, який стосується програми з порадами психологів, вона відповіді не отримала.

 

Читайте також: Поради психологів бачите? А вони є. КП «КРТК» віддало 100 тисяч гривень з бюджету за передачу, якої не існує в ефірі

 

Першим пунктом розбору витрат бюджетних коштів були зарплати. Лариса Гориславець порівняла витрати на це за перші вісім місяців 2021 року і за аналогічний період цього року. Виявилося, що торік на зарплати працівникам КТРК заклали 4 600 000 грн, а цьогоріч – 5 100 000 грн. При тому, що медіапродуктів у КТРК стало виходити набагато менше, а серед сюжетів провладної компанії є матеріал про те, як журналіст купує та п’є на вулиці кокосовий сік. Чи стало більшим навантаження журналістів під час своїх зйомок? Навряд чи.

 

 

Наступний пункт – купівля пального. Торік за вісім місяців КТРК витратила на нього 128 000 грн, цьогоріч за аналогічний період – 248 000 грн. Лариса Гориславець порахувала, що за таких масштабів закупівлі, КТРК має витрачати на бензин по 1 500 грн.

 

 

Щоб подивитися, як далеко їздять журналісти для зйомок своїх сюжетів, депутатка вирішила переглянути один випуск новин – від другого вересня. Вона побачила, як один із працівників робить сюжет прямо у приміщенні комунального підприємства, другий – менш ніж за кілометр від нього, третій – спочатку за декілька кілометрів, а потім аж на Молодіжному, четвертий – на вул. Східній на правобережжі. На такі «виїзди» йде щодня аж по півтори тисячі гривень?

Гориславець помітила, як КТРК надає собі зайву значущість під час закупок пального, тим самим обґрунтовуючи особливу процедуру закупівлі. Мовляв, відсутність запасу пального у комунального ТБ призведе до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків.

 

 

Держаудитслужба перевірила пафосне обґрунтування закупки та зробила дуже логічний висновок: закупівля пального КТРК за особливою процедурою жодним чином не пов’язана з ліквідацією агресії рф.

Рухаємося далі. Наступна стаття витрат – це плата адвокатському об’єднанню «Консалтинг груп». У 2021 році КТРК витрачало по 16 000 грн щомісяця за те, щоб її інтереси захищали в суді. Але у 2021 в реєстрі судових справ з’явилася лише одна справа за позовом до комунального ТБ – це стягнення боргу за тепло. Цей суд був програний, і КП заплатило 80 000 грн.

 

 

Читайте також: І знову - навіщо нам юридичний департамент? Фірма з юристами нардепа Шаповалова знову "охоронятиме" комунальне ТБ мера Малецького. Від самих себе?

 

Також до 24 лютого КП «КТРК» щомісяця платило по 12 000 грн за просування свого Telegram-каналу ФОП Кузьміній. Після війни просування замінило себе на інформаційно-консультаційні послуги, і подорожчало до 20 000 грн. Читачі, питання до вас: ви хоч раз бачили рекламу Telegram-каналу КТРК?

 

 

Читайте також: Родичка "слуги народу" просуватиме за 150 000 грн КП "КТРК" в Інтернеті. Читатиме коментарі від ботів?

 

Наостанок – витрати на технічне забезпечення. ФОП Дмитрієва отримала з міського бюджету за вісім договорів, у яких зобов’язалася за 652 000 грн обслуговувати комп’ютери та обладнання, а також встановити програмне забезпечення на підприємстві.

 

 

Висновок Лариси Гориславець – КП «КТРК» не має жодних підстав купувати неіснуючі медіапродукти, кільки ресурсів створювати власні – вистачає з головою. Також депутатка сумнівається, що невипуск провладної газети щось зекономить, оскільки більше грошей стали витрачати на обслуговування КТРК. На що (або кому) насправді йдуть гроші – не зрозуміло.На головному фото: директор КТРК Сергій Перепелятник та його дружина Юлія Перепелятник – керівниця пресслужби мерії

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация