У Кременчуці відкрився магазин міжнародного бренду Vodafone

1 671 1
У Кременчуці відкрився магазин міжнародного бренду Vodafone

Не кожен із кременчуцьких магазинів помітно відрізняється від решти європейськими стандартами в обслуговуванні так, як перший у Кременчуці (і в Полтавській області теж!) фірмовий магазин Vodafone Україна, що відкрився на вулиці Соборній, 26/37.

На урочистому відкритті фірмового магазину заступник Генерального директора Vodafone Україна, регіон Північ, Сергій Самокрик розповів, що магазин Vodafone у Кременчуці є шостим у країні - подібні вже діють у Києві, Черкасах, Ужгороді, Дніпрі та Одесі. Невдовзі мережа магазинів групи Vodafone – міжнародної компанії, яка є одним зі світових лідерів телеком-ринку, зросте в Україні до 29-ти фірмових та 480-ми партнерських. Вони нічим не відрізнятимуться від розташованих у 80-ти країнах магазинів, які вже обслуговують півмільярда абонентів по всьому світу.

І в усьому світі компанія Vodafone використовує єдині стандарти та керується єдиною бізнес-логікою – клієнт завжди повинен бути задоволений!

- Можливо, багатьом відвідувачам магазин Vodafone у Кременчуці здаватиметься доволі незвичним, - припускає Сергій Самокрик. – Бо він приніс українцям нові європейські стандарти в обслуговуванні: у нас немає ані звичних перегородок, ані стійок, які розділяють продавця та покупця. Концепція магазину відображає наше ставлення до клієнтів: відкритість та готовність персоналу результативно допомогти кожному у вирішенні будь-якого не­зрозумілого питання. Український відвідувач магазинів Vodafone має отримати такий же рівень поваги та сервісу, як англійський, німецький, італійський, іспанський чи голландський! Адже наші магазини всюди будуються за принципом: «ближче до клієнтів», а просте й зрозуміле зонування торговельної зали магазину, вільний доступ до інформації та  гаджетів додає ще більше зручностей для гостей.

- Наш клієнт не повинен чекати, поки на нього звернуть увагу, - вважає керівник магазину Vodafone у Кременчуці Станіслав Генюш. Тому до підбору персоналу ми ставилися відповідально: щоб обійняти посаду експерта-продавця, кандидатам слід було пройти ретельний відбір. Тому найкращі з відібраних співробітників відповідають глобальним стандартам обслуговування Vodafone. Професіоналізм, знання, навички були обов’язковими, але не достатніми умовами для кандидатів. Найголовніші критерії - щире бажання якісно обслужити клієнтів і прагнення позитивно допомогти кожному з них.

Перші відвідувачі переступили поріг нового для Кременчука фірмового магазину. Перш за все їх приємно вразила проста уніформа експертів-продавців – без зайвого офіціозу симпатичні хлопці та дівчата були одягнуті в зручні джинси та звичайні кеди.  Прагнення працівників фірмового магазину на вулиці Соборній втілити свої задуми доводить внутрішнє наповнення меблями українських виробників та його продумане розташування у центральній частині міста. Для людей, які заощаджують свій час, у торговій залі встановлена вітрина «ТОП-10 продажу» - співробітники оператора сформували список кращої техніки. А майбутні абоненти Vodafone будуть, безперечно, задоволені прозорими тарифами без «зірочок» та прихованих сервісів.

Така філософія Vodafone має повне право на життя. Завітавши до магазину на вулиці Соборній, 26/37, переконаєтеся у цьому особисто... 

На правах реклами

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация