Оформлення закордонного паспорта для тварини - це цілий комплекс процедур. У Кременчуцькій районній ветлікарні прокоментували скарги містян

358 0
Оформлення закордонного паспорта для тварини - це цілий комплекс процедур. У Кременчуцькій районній ветлікарні прокоментували скарги містян

Чи був обман і скільки насправді коштують послуги в Кременчуцькій державній районній ветеринарній клініці, яка розташована по вулиці Київська? Цим питанням нещодавно задалися кременчужани, які мали змогу відвідати установу із власною твариною задля оформлення та отримання там на останню закордонного паспорта.

Скарга була опублікована на одному з пропулярних телеграм-каналів і зібрала чимало гнівних реакцій. 

"Схема у них дуже цікава і проста, з якою багато хто в місті зіткнувся, але навіть ні про що не підозрювали. 

При оформленні закордонних паспортів для тварини потрібно сплатити 51,29 грн на державний рахунок (ця цифра сходитися з тією, що на скрині з офф сайту) + у них у бухгалтерії, тільки за готівку (вже відчувається, що щось не так) потрібно сплатити в моєму випадку 358, 68 грн, як у чеку. Поспілкувавшись у холі з іншими зрозумів, що всі платять різні суми, хтось 250, хтось 300, хтось 350... мабуть від настрою залежить
У моєму чеку (див. фото) є чудовий пункт "послуги спеціальні ветмедицини" 205,20 грн, якого чомусь немає в законі, затвердженому Кабміном.

Я запитав "Чому ціна відрізняється від тієї, що в законі?", відповідь "У Вас інфа старого закону"... до речі новий ніхто не показав.

Також на моє запитання "Що за послуги спеціальної ветмедицини за які я заплатив 205 грн? А саме там вказано що мені щось зробили 45 разів по 4,56 грн", отримав шикарну відповідь "приділений час лікаря на Вас, тобто 45 хвилин". Але лікар подивився кішку приблизно за хвилини за 2, не засікав точно + в іншому кабінеті оформили документи теж хвилин за 5.

Там же майстерно намагалися забрати чек, мовляв, вони залишають чек у себе прикріплюючи до документів, на що я попросив віддати мені чек і почув дивне питання "А навіщо він Вам?"... що ще більше насторожує! - написав скаржник. 

Сьогодні керівник Кременчуцької райдержлікарні ветмедицини Юрій Сливка відреагував на скаргу та розповів, скільки насправді ж коштує послуга з оформлення закордонного паспорта для тварини. Він зазначив, що послуги, які вони надають - це цілий комплекс різних процедур.

"Це не є так, що записав і віддав паспорт. Туди (у послугу - авт) входить клінічний огляд, при необхідності - дослідження. Проводимо ми перевірку наявності чіпу - чи є він, чи немає", - зазначив Юрій Сливка і додав, що  оформлення документів (на українській та англійській мові) коштує 358 грн 50 коп., плюс адмінпослуги - 51.29 грн.

За словами головного лікаря, дана сума - це стандарт і усі кошти йдуть через бухгалтерію. Стосовно чеків, то Юрій Сливка каже, що забирають у людей їх не примусово:

"Ми питаємо, чи потрібні він, чи не потрібен той чек. Ми його залишаємо і підшиваємо до заяви, щоб більш надійно контролювати, щоб ці гроші не пішли "мимо кассы". Якщо якесь порушення є, ми готові виправитися і будемо робити фото чи робити копії цих документів...". 

На кінець Юрій Сливка повідомив, що наразі у них закінчуються бланки для оформлення закордонних паспортів  тваринам.


Читайте також: Затягнутий процес відродження... У Кременчуцькій районній ветлікарні не вистачає спеціалістів по котикам і хом'ячкам. Що ще нового? (фото)Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация