Старі МРЕВ незабаром замінять новими сервісними центрами. ІНФОграфіка

1 123 0
Старі МРЕВ незабаром замінять новими сервісними центрами. ІНФОграфіка

Нині ж набирають кандидатів на роботу в сервісних центрах МВС Київської та Дніпропетровської областей. Набір персоналу для сервісних центрів Полтавщини (таких буде 16) має стартувати 13 січня 2017 року. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомляє голова МВС Арсен Аваков.

Анонсовано, що для роботи в сервісних центрах Полтавщини мають відібрати 30 кандидатів. Відкриття першого нового сервісного центру в Полтавській області має відбутися 4 травня 2017 року.

 

 

"Нові сервісні центри МВС - замість старих МРЕВ. Ми йдемо далі!

Важлива частина реформи сервісних центрів МВС України - це нові кадри! Тому в кожній області по черзі буде проведено конкурсний відбір персоналу нових центрів та стажування, під час якого кандидати отримають теоретичні та практичні знання від кращих тренерів. Після цього вони зможуть пройти конкурс на адміністратора у сервісному центрі МВС у своїй області.

Яких кандидатів ми шукаємо?

Ви маєте бути громадянином України старше 18 років, мати освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр), відсутність судимостей, досвід роботи у сфері послуг вітається. Ми надамо Вам перевагу для участі у стажуванні, якщо Ви мотивовані стати частиною реформи та бажаєте надавати якісні послуги для громадян!" - так прокоментував заплановані реформи міністр МВС Аваков.

Стежити за оновленнями можна буде зі сторінки Головного сервісного центру МВС.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация