Кабмін має намір восени підвищити мінімальну зарплату – голова Мінсоцполітики

1 089 0
Кабмін має намір восени підвищити мінімальну зарплату – голова Мінсоцполітики

Кабінет міністрів має намір восени поточного року підвищити мінімальну зарплату для підвищення соціального захисту і підвищення купівельної спроможності громадян. Таке рішення під час Години запитань до уряду у Верховній Раді озвучив міністр соціальної політики Андрій Рева. Про це повідомляє УНІАН. 

"Зараз уряд опрацьовує підвищення мінімальних гарантій у сфері оплати праці з початком опалювального сезону восени поточного року для посилення соціального захисту населення", - сказав Рева.

Як повідомлялося раніше, уряд має намір внести до парламенту пакет законопроектів з детінізації доходів населення шляхом підвищення розміру мінімальної зарплати, відв'язавши від нього соціальні виплати. Зокрема, міністр соцполітики Рева зазначав, що необхідно переглянути розмір мінімальної заробітної плати. Зараз вона становить 1450 гривень, а з 1 грудня планується підвищення до 1600 гривень. Міністр зазначив, що цей показник можна підвищити більш швидкими темпами, але для цього необхідно змінити деякі підходи до визначення мінімальної заробітної плати.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация