Кременчуцька поліція узялася за охорону доріг від вантажівок. Далі оберігатимуть дороги від дощу. ФОТО

1 184 2
Кременчуцька поліція узялася за охорону доріг від вантажівок. Далі оберігатимуть дороги від дощу. ФОТО

На дорогах нашого міста сьогодні, починаючи з  9-00 й до 21-00, не можна побачити великі вантажні автомобілі. Такі ваговози, вага яких перевищує всі мислимі норми, зупиняють поліцейські на всіх дорогах, які ведуть у місто, повідомляє репортер «Програми плюс» Андрій Рубан.

За його словами, у приватних розмовах водії вантажних автомобілів, яких зупиняють, скаржаться на відсутність елементарних умов – тих же туалетів, куди громадяни піти  не можуть, бо таких у Кременчуці немає.

Інше, про що заявляють транзитні водії, – вони скаржаться на додаткові витрати й додатковий час, який вимушені проводити в кабіні, поки доїдуть до місця призначення.

Втім поліцейські в цій справі невблаганні й просити їх марно, зазначає репортер газети.

Про що слід додати – вважається, що такою забороною міським комунальникам вдасться зберегти асфальт на дорогах, який пливе під променями сонця. Втім насправді - це мрії. Бо асфальт на наших дорогах «пливе» не тільки від сонця чи автомобільних коліс.

Найкраще у Кременчуці він «пливе» під час дощу, після чого на дорогах залишаються великі ями. І як тут бути – наскільки рішенням мерії можливо заборонити йти дощу і як його оштрафувати у випадку відмови від виконання рішень чиновників, у міськвиконкомі Кременчука ще не придумали.

Як нормально робити дороги, зразка німецької траси у приміському Піщаному,  якій уже 25 років і асфальт на ній не тече й дощ ям не вибиває, – це питання для кременчуцьких комунальників взагалі є недосяжним.

Коментарі

Уже пару дней вечером заезжаю в Кременчуг со стороны Полтавы. Действительно, на въезде в город стоят несколько десяток фур и цистерн. Но есть одна особенность. Большие белые цистерны-бензовозы со статуэтками орла сзади проезжают беспрепятственно! Сегодня заезжал за такой фурой в город. Проехали мимо стоящих фур, так полицейский еще махнул жезлом тому водиле, типа "езжай, чего притормаживаешь!". Данные фуры принадлежат предприятию Укртатнафтатранс, которое принадлежит Колмойскому. Совпадение? Не думаю. Точно так же при яныке огромные зерновозы в южных районах нашей страны (какой то логистик) принадлежавшие сыну Януковича беспрепятственно проезжали к зерновым терминалам для отправки за рубеж. А другие зерновозы стояли в колонах. Что то поменялось сейчас??? Поменялись хозяева жизни. А коррупция осталась прежней. (ИМХО) На проспекте Полтавском возле школы уже выдавлены колеи в колено!!! Это совершенно новый асфальт!!!
Ув. ednik!Как по мне,то коррупция не просто осталась прежней,она,зараза такая,еще и подорожала))))

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация