Працівники кременчуцького підприємства за три місяці отримали одну мінімалку – жити немає за що

382 0
Працівники кременчуцького підприємства за три місяці отримали одну мінімалку – жити немає за що

Сьогодні, третього червня, до начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олега Лєдніка прийшли працівники приватного акціонерного товариства «Обод», які не отримують зарплату. Дмитро, один із робітників, розповів що завод не платить приблизно 50 працівникам, відповідаючи на запити тим, що гроші йдуть на сплату комунальних послуг підприємства.

Але працівникам так само приходять рахунки за водо- та електропостачання, і за інші послуги, за які потрібно платити. Підприємство ледь-ледь, але працює – люди інколи виходять на роботу та виготовляють мінімальну кількість продукції. Години відпрацьовуються, але гроші не платяться, тому громадяни просять хоча б про скорочення, щоб можна було піти на біржу та знайти іншу роботу.

Спочатку працівників перевели з повної ставки на 2/3, і навіть зробили їм мінімально можливі виплати. Але останні півтора місяця громадяни грошей не отримують взагалі.

Дмитро розповів, як спочатку за допомогою пішли до міського голови Віталія Малецького, але в мерії все зачинено, і достукатися туди ніяк. Тоді пішли в міський департамент соцзахисту, де відповіли: «Пишіть заяву, через два-три тижні розглянемо». Але це забагато для людей, яким немає за що жити.

Тому ті, хто прийшов, написали заяву начальнику КРВА, в якій попросили допомогти людям.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация