Зарплата працівників Кременчуцької райвійськадміністрації – набагато менша, ніж у чиновників міської ради (фото)

395 0
Зарплата працівників Кременчуцької райвійськадміністрації – набагато менша, ніж у чиновників міської ради (фото)

Чиновників Кременчука можна похвалити за те, що вони намагаються не дестабілізувати ситуацію в місті. Але шляхи реалізації залишають бажати кращого. Замість того, щоб сприяти покращенню фінансового становища мешканців міста, вони намагаються приховати свої статки – щоб громадяни не заздрили.

Програма Плюс уже акцентувала на тому, що кременчужани з боку мерії не отримують ніякої допомоги – їм по декілька місяців не платять зарплату, а продуктові набори та інші «гуманітарка», які роздає міська рада, передбачені лише для внутрішньопереміщених осіб.

 

Читайте також: Кременчужани – не привілейований клас? Мешканці міста третій місяць не отримують ні зарплат, ні допомоги від мерії

 

Головний редактор видання «Кременчуцька газета» Олег Булашев чекав майже два місяці, щоб отримати відповідь з мерії на запит щодо зарплат чиновників. Йому довелося отримувати відмову та двічі звертатися до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Нарешті ситуація вирішилася, а в журналіста на руках були документи з даними щодо заробітку керівництва міста.

Нагадаємо, що зарплата мера Малецького становила 74 133 грн, зарплата секретаря міської ради Гриценка – 70 621 грн. Абсолютний лідер у грошовій гонці – директорка Департаменту фінансів Неіленко, яка за місяць заробила 109 566 грн.

 

Читайте також: Вакансії в Кременчуці є, але, в першу чергу, не для кременчужан: мешканці міста скаржаться на відсутність пропозицій по роботі

 

Ситуація кардинально різниться з аналогічним запитом до Кременчуцької районної військової адміністрації. Вчора, 25 травня, журналісти надали усний запит начальнику Кременчуцької районної військової адміністрації Олегу Лєдніку. І сьогодні відповідь була готова – перед журналістами лежали листки з зарплатами працівників адміністрації.

Не потрібно було вимагати оприлюднення інформації, не було потреби писати офіційний запит до КРВА і звертатися до Уповноваженого з прав людини.

Нижче – зарплати державних службовців КРВА, які значно менші за ті, які собі виписують у мерії.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация