Підтримай окупанта: Департамент ПСЗН та питань АТО користується послугами банку російського бізнесмена. ДОКУМЕНТИ

1 661 1
Підтримай окупанта: Департамент ПСЗН та питань АТО користується послугами банку російського бізнесмена. ДОКУМЕНТИ

Як стало відомо з відкритих джерел, кременчуцький Департамент праці та соціального захисту населення та питань АТО нині користується послугами "Альфа-банку" під час перерахування заробітної плати своїм працівникам на підставі угоди № 23 562, яка укладена ще 09 квітня 2015 року.

За підрахунками, вже протягом поточного 2016 року Департамент скористувався послугами банку при перерахуванні коштів на орієнтовну суму 655 тис. гривень.

Виходячи з даних держреєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців, кінцевим власником ПАТ "Альфа-банк" (ЄДРПОУ - 23494714) є Михайло Фрідман, один з найбагатших російських бізнесменів. Статки останнього російське видання "Форбса"  в цьому році оцінило у 13,3 млрд. доларів США, через що посідає 2-е місце топ-200 найбагатших людей Росії.

 

Власник українського "Альфа-Банку" Михайло Фрідман на зустрічі з Путіним

 

Моральний бік питання користування працівниками кременчуцького Департаменту ПСЗН та питань АТО послугами банку російського бізнесмена, який роботою свого бізнесу в РФ де-факто підтримує економіку країни-агресора, свідомо не порушується.

Нагадаємо, що очільником даного виконавчого органу нині є учасник АТО Володимир Поляков, який нещодавно опинився в центрі скандалу, пов'язаного з його виключенням зі спілки АТОвців.

Нижче надаємо скріншоти даних транзакцій, здійснених між ДПСЗН та "Альфа-банком".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

этим банком пользуется и администрация нелигитимного шоколадного забулдыги , и верховная рада. или Вам, панэ Андрию, только выборочно очи колэ? какие же вы мрази..... выборочные...

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация