Гроші Кременчука: Вагонобудівний завод бажає "вибити" з Держбюджету 763 млн. гривень. ДОКУМЕНТ

1 609 0
Гроші Кременчука: Вагонобудівний завод бажає "вибити" з Держбюджету 763 млн. гривень. ДОКУМЕНТ

Позиція вагонобудівників грунтується на тому, що вказана сума ними була надміру сплачена у вигляді грошових зобов'язань з податку на прибуток протягом 2012-2014 років. 

Це випливає зі змісту постанови Полтавського окружного адміністративного суду від 07 квітня цього року, де ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" виступав позивачем, а Центральний офіс з обслуговування великих платників податків (податківці) та Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві (дежказначеї) - відповідачами.

Судовий позов стосувався визнання протиправною бездіяльність держказначеїв та податківців, які не схотіли повертати вагонобудівникам зайві переплачені податки на чималу суму, та власне - стягнення з Держбюджету коштів.

Суддя Канигіна Т.С. підтримала вагонзавод у його претензіях та зобов'язала Міжрегіональне головне управління Державної фіскальної служби  - Центральний офіс з обслуговування великих платників підготувати та подати до відповідного органу Державної казначейської  служби України висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету.

Сам же представник вагонобудівників у суді Олександр Плескун повідомив редакції про те, що рішення Полтавського окружного адміністративного суду нині оскаржується в апеляційному порядку до Харківського адміністративного апеляційного суду.

 

ПРОСТОЮ МОВОЮ

За часів Януковича та головування в Уряді Микола Азарова, який є творцем тієї податкової машини, з якою до цього часу мають справу українські підприємці всіх рівнів.

У 2012-2014 роках для латання дірок у бюджеті великі підприємства на кшталт вагонзаводу змушували переплачувати податки. 

Нині ж часи дещо змінилися, а вагонобудівники намагаються через суд повернути понаднормово сплачені податки у розмірі 3/4 річного бюджету Кременчука. 

Однак фіскали та держказначеї нині цьому чинять спротив, адже нікому не хочеться бути відповідальним у створенні чималої "дірки" в Держбюджеті.

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация