І знову - навіщо нам юридичний департамент? Фірма з юристами нардепа Шаповалова знову "охоронятиме" комунальне ТБ мера Малецького. Від самих себе?

549 0
І знову - навіщо нам юридичний департамент? Фірма з юристами нардепа Шаповалова знову "охоронятиме" комунальне ТБ мера Малецького. Від самих себе?

Двічі в одну річку увійти та ще й з великим задоволенням і з бюджетної тарзанки. Комунальне підприємство "Кременчуцька міська телерадіокомпанія", в народі просто - АгітТБ мера Малецького, замовляє собі адвоката терміном на один рік і віддасть за такі послуги майже 200 тисяч гривень.

Тендер був оприлюднений 26 січня і цього ж дня замовником - КП "КТРК" був укладений договір з постачальником юридичних послуг (а хто б сумнівався). 

Відповідно до інформації, яка опублікована на сайті Prozorro, підприємство уклало договір на отримання послуг з фірмою "Адвокатське об'єднання "Консалтинг-груп", у якій працюють якимось чином наближені до нашої влади юристи та адвокати.


Інакше як пояснити те, що з цією фірмою укладаються договори на постійній основі, тобто фірма є переможцем у тендерних перегонах, яких по суті немає. І конкурентів немає, натомість щороку є ласий шмат з бюджетного столу. Також нагадаємо, що Адвокатське об'єднання "Консалтинг груп" із досі нульовим статутним капіталом, наближене й до кременчуцького нардепа Юрія Шаповалова. Нагадаємо, засновником цієї фірми є його довірена особа на виборах 2019 року Євгенія Володимирівна Дерев'ягіна.Тому не дивно, що це адвокатське агентство безконкурентно отримує з міського бюджету Кременчука сотні тисяч гривень і не факт, що при нинішній владі щось зміниться й комунальники згадають про свій юридичний департамент виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация