У Кременчуцькому районі - радість, вартістю понад 170 млн грн. Турки відновлять відрізок траси до Черкас

1 247 0
У Кременчуцькому районі - радість, вартістю понад 170 млн грн. Турки відновлять відрізок траси до Черкас

На Полтавщині продовжується ремонт доріг державного значення. Невдовзі, як зазначається на сайті публічних закупівель Prozorro, так зване "рихтування" дорожнього покриття розпочнеться на дорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук.

Ремонтуватимуть дорогу протягом цього року окремими ділянками і коштуватиме це замовнику, якою є Служба автомобільних доріг у Полтавській області, понад 170 млн грн. Ділянки розташовані в Кременчуцькому районі (район села Білецьківка), загальна протяжність таких ділянок - 6,166 км.


В аукціоні, що відбувся наприкінці грудня минулого року, взяли участь дві компанії, з якими в принципі всі в області (та і в країні в цілому), хто наближений до автошляхів, давно знайомі. Це скандальні фаворити Укравтодору - турецьке ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" та одеське і засвічене в сотні судових справ, де є фігурантом ТОВ "РОСТДОРСТРОЙ".

Р10 


Переможцем обрали перше, яке зробило мінімальні кроки в зниженні ціни. Турки зголосилися працювати за 172 мільйона гривень. З тендерної пропозиції ТОВ "ОНУР..." відомо, що один працівник у середньому за місяць отримуватиме 20 тисяч гривень заробітної плати за умов повної його зайнятості. 


На відрізках дороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук у нашому районі підрядник виконає повну заміну дорожнього покриття з нанесенням дорожньої розмітки, а також встановить там бордюри, попереджувальні знаки й щитки. 

За розрахунками, які надав переможець, на ділянку, за яку він візьметься, необхідно два типи гарячої асфальтобетонної суміші, суміш асфальтобетонна на бітумі, гарячі та теплі піщані суміші тощо. Дорожній бордюр двошаровий сірого кольору і все для його встановлення буде придбано за 65 тисяч гривень з ПДВ, фарби (для розмітки) коштують стільки ж. Також підрядник прибає скляні кульки за 51 300 грн.

Інша продукція, необхідна для виконання робіт, представлена в таблицях: 
Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация