Бегонія і лососева пеларгонія... Парк "Придніпровський" витратить майже 200 тисяч гривень з міського бюджету на однорічну розсаду

490 0
Бегонія і лососева пеларгонія... Парк "Придніпровський" витратить майже 200 тисяч гривень з міського бюджету на однорічну розсаду

У Придніпровському парку комунальники знову висадять однорічні рослини із суперкрутими назвами і виділять на це з міського бюджету майже 200 тисяч гривень.

Тендер, повністю аналогічний тому, що був минулого року, вже оголосили на сайті публічних закупівель Prozorro.Квіти, які протягом року зів'януть (тому й однорічні), збираються висадити традиційно вздовж парку до парапету й уздовж тротуару в напрямку до літньої сцени. 

Згідно з тендерною документацією, комунальний заклад культури "Міський парк культури і відпочинку "ПРИДНІПРОВСЬКИЙ" замовляє 13 215 саджанців, які повинні "приїхати" протягом трьох днів з моменту заявки замовника. Це будуть такі квіти: біла, червона та рожева бегонія, пеларгонія зональна червона (або лососева), червона сальвія, зональна пеларгонія, петунія, темний колеус, хлорофітум, тегетіс дрібноквітковий. Ну, як ви зрозуміли, звичайні чорнобривці в нашому парку рости не будуть - тільки "екзотика".

Чого та скільки замовляють, дивіться в таблиці: 


 

Аукціон, де буде (вангуємо!) лише один переможець, а саме фірма ексчиновника міської ради та підприємця-квіткаря "Голландські троянди", відбудеться в першій половині лютого. Зазначимо, минулого року, як і позаминулого, ТОВ "Голландські троянди" було єдиним постачальником кущів, дерев і квітів у Кременчуці, тому не факт, що цього року вибір наших комунальників зміниться.

До речі, ми ще не бачили апетити КП "Благоустрій Кременчука", яке щороку витрачає на однорічні саджанці не один і не два мільйони, переплачуючи за деякі дерева по кілька тисяч гривень.

Так, наприклад, тополю чорну "Італіка" підприємство "Благоустрій Кременчука" колись купило за 4000 грн за штуку, тоді як столичні комунальники придбали таку ж саму за 1,4 тис. грн.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация