Все своїм і для них самих, навіть якщо мова про десятки мільйонів з бюджету. Чергові мутні схеми КП "Теплоенерго" чи просто "забули"?

501 0
Все своїм і для них самих, навіть якщо мова про десятки мільйонів з бюджету. Чергові мутні схеми КП "Теплоенерго" чи просто "забули"?

Кременчуцьке комунальне підприємство "Теплоенерго" оголосило величезний тендер на технічне переоснащення котельні по вулиці Мічуріна, що на Третьому Занасипу.

Там хочуть встановити два котлові газові блоки, потужністю 6 та 2,95 МВт, лічильники газу, автоматичні вузли обліку тепла тощо. Своє замовлення комунальники оцінили в понад 46 мільйонів гривень. Із власного бюджету підприємство має намір витратити 23 з половиною мільйони гривень, а з міського їм обіцяють додати ще 23. 


Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, де комунальники оголосили відповідний тендер на роботи. І варто зазначити, що вони вже отримали суттєві зауваження до нього від учасників ще не початих торгів. І це цілком очікувано, але про це потім. 

Як виявилося, вимоги, які висунуло КП "Теплоенерго" до можливого і потенційного виконавця робіт, є надто "стислими", тобто відсутня інформація, яка б допомогла учасникам зрозуміти - можуть вони взятися за роботи чи ні. 

А саме: в документації відсутня інформація щодо кваліфікації працівників, їх мінімальної кількості... Забули про це? Та невже? 

Так, ТОВ "Котлогаз" першим висунув вимоги щодо усунення порушень у тендерній документації.

Учасник звернув увагу на те, що в тендерній документації відсутня проєктна документація (робочий проєкт), вимогам якої має відповідати учасник. Також замовник не в повному обсязі вказав технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, в тому числі проєктно-технічну документацію (плани, креслення, малюнки тощо).

Таким чином відсутність усього цього унеможливлює провести розрахунок учасником самих робіт та фактично брати участь у закупівлі, адже ціну за роботу, якщо в такому випадку брати, то тільки абстрактно й з повітря. 

Так, ТОВ своїм листом просить КП "Теплоенерго" внести зміни до тендерної документації й додати туди все те, що не додано. В принципі комунальники розглянуть цей лист і відповідь нададуть, але чи потрібно?

Ось що цікаво. Проєкт реконструкції котельні по вулиці Мічуріна розробляла така собі фірма "Стік-оіл інжиніринг", отримавши за це кілька мільйонів гривень. Дане ТОВ є улюбленцем нашого комунального підприємства і, безперечно, має переваги в тендерних перегонах, адже отримує підряди просто так і з року в рік. І щось нам підказує, що цей підряд не стане винятком. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация