З 14 грн за метр квадратний до 28. З 16 грн до 32. Новий розмір оплати опалення у Кременчуці

1 426 0
З 14 грн за метр квадратний до 28. З 16 грн до 32. Новий розмір оплати опалення у Кременчуці

Вартість опалення квартир у Кременчуці з 1 липня 2016 року збільшується вдвічі. Про це йдеться в Постанові Нацкомісії з питань регулювання енергетики та комунальних послуг, яка прийнята та затверджена.

За тим, що написано в Постанові, тариф на теплову енергію для мешканців Кременчука встановлено для  двох  підприємств.

Тож для комунального підприємства  «Теплоенерго» тариф на теплову енергію для потреб населення  встановлюється на рівні 1065,73 грн.  за 1 Гкал (без ПДВ).

Сьогодні – на початок червня -  556,7 гривень.

Для акціонерного товариства «Полтаваобленерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення встановлено на рівні:  964,92 грн/Гкал (без ПДВ).

На сьогоднішній день тариф на опалення цих будинків  складає 465, 27 гривень за одну Гігакалорію. Далі ж - про оплату:  метри квадратні  та гривні.

Сьогодні за один метр площі своєї квартири  мешканці міста платять 14 гривень 75 коп., й тут мова про громадян, будинки яких обслуговувалися ПАТ «Полтаваобленерго».  

Вартість у 16,29 грн.  – таким сьогодні є розмір оплати за тепло для будинків, які обслуговує КП «Теплоенерго».

За приблизним підрахунком, з 1 липня вартість тепла в квартирі середньою площею 40 метрів квадратних відтепер складатиме 1300 гривень щомісяця.

Для 80 відсотків мешканців Кременчука, а людям потрібно ще їсти, вдягатися й оплачувати інші послуги…  такий розмір оплати є непідйомним.

Тож єдиний вихід у цій справі – це субсидії, без яких цього опалювального сезону точно не вижити.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация