Культурна катастрофа у Кременчуці – працівників галузі примусово відправляють у відпустки, бо немає грошей на зарплату

339 0
Культурна катастрофа у Кременчуці – працівників галузі примусово відправляють у відпустки, бо немає грошей на зарплату

Галузь культури міста, мабуть, страждає через дії (або бездіяльність) міської влади найбільше. Щороку з бюджету на культуру виділяють занадто мало грошей, щоб у бібліотеках оновлювався асортимент книг, а Краєзнавчий музей повноцінно запрацював. Що вже казати про те, щоб місто стало магнітом для туристів?

Але цього разу чиновники перевершили самі себе – після ініціативи мера щодо закриття бібліотек, закладів позашкільної освіти та клубів для підлітків, а також скорочення персоналу, перестали давати заробітну плату тим, хто залишився працювати в галузі.

Сьогодні, 14 січня, під час засідання депутатської комісії з питань бюджету та фінансів доповіли, що така проблема дійсно є, у зв’язку з чим працівників примусово відправляють у відпустки. Справа в тому, що в лімітній довідці про бюджетні асигнування йшлося про те, що кожен заклад культури міста забезпечений фінансуванням лише на 90%.

Начальник Управління культури й туризму Володимир Кондрашов сказав, що ситуація має вирівнятися до кінця року, що звучить абсурдно, враховуючи те, що рік тільки почався. Йому дали доручення – 18 січня, на позачерговій сесії, дати відповідь – чому в лімітній довідці по культурі немає достатніх асигнувань для покриття зарплати працівникам. Також обнадійливо, але голова комісії та депутат міськради Олександр Плескун дав доручення до кінця січня виплатити ЗП в повному обсязі.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация