Як подорожчала оренда квартир за рік на Полтавщині - дані Держстату

274 0
Як подорожчала оренда квартир за рік на Полтавщині - дані Держстату

Середня плата за місячну оренду однокімнатної квартири за 2021 рік по Україні зросла на 10,0% - з 3903 до 4294 гривень.

На першому місці за вартістю оренди місто Київ – 8 513 гривень. Найдешевші квартири в Івано-Франківській області (2 619 гривень), Сумській області (2 364 гривні) та Луганській області (2 256 гривень).

На Полтавщині вартість оренди квартир за рік зросла на 12,7% і наразі становить 4 094 грн (у грудні минулого року вартість оренди однокімнатної квартири становила 3 633 грн). 

Нагадаємо, за прогнозами експертів, період зростання вартості оренди цього року можливий не раніше кінця березня-початку квітня 2022 року і буде пов’язаний з істотним зростанням попиту. Залежно від активності потенційних орендарів, вартість оренди протягом квітня-червня може зрости до 10%.Починаючи з II кварталу 2022 року, як і в останні три роки, понад 60-65% попиту на оренду київського житла буде сконцентровано в сегменті квартир площею 35-50 кв. м переважно в радянських будинках, розташованих у місцях з вдалим транспортним сполученням.

Раніше видання The Page розповіло про найбільш поширені схеми шахрайства з орендою квартир, до яких належать: попередня оплата перед переглядом, дуже дешева ціна оренди або фейкова адреса. Дані про власника можна перевірити на сайті перевірки документів Державного реєстру.

А паспорт можна перевірити в базі перевірки недійсних документів.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация