У Глобиному збудують новий завод – свійські тварини заспівають по-новому

392 0
У Глобиному збудують новий завод – свійські тварини заспівають по-новому

У Полтавській обласній державній адміністрації повідомляють, що триває підготовка до початку робіт у місті Глобине – там з’явиться новий завод. Агропромхолдинг «Астарта-Київ» за два роки планує побудувати на Глобинському переробному заводі нову лінію з виробництва соєвого протеїнового концентрату. Компанія планує інвестувати близько $50 млн і створити понад 80 робочих місць.

Ця нова технологічна лінія – перший на Полтавщині інвестиційний проєкт, який будуть реалізовувати за підтримки «інвестнянь» – ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Відповідні меморандуми минулого року підписали між підприємством, колишнім головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим та UkraineInvest – державним офісом, який безоплатно разом із ОДА супроводжуватиме цей проєкт.

Глобинський переробний завод отримає державну та обласну підтримку, зокрема податкові пільги, які передбачає ініціатива Президента.

Сьогодні, 11 січня, в Полтавській ОДА пройшло відповідне засідання міжвідомчої робочої групи, на якій обговорили питання, що виникають під час реалізації проєкту.

 

«Головне завдання – надати інвестору всебічну державну підтримку. Ми завжди відкриті до діалогу. Прошу керівників відповідних служб відповідально поставитись до кожного напрямку реалізації інвестиційного проєкту», – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін.

 

Інноваційна для України технологія на новій лінії заводу передбачає виробництво соєвого протеїнового концентрату з негранульованого соєвого шроту методом екстракції з використанням водно-спиртового розчину. Продукт будуть використовувати як високоякісну кормову добавку для всіх видів тварин, птиці, риби.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация