Про КрНУ видадуть книгу «100 років на шляху визнання». По 1 700 грн за екземпляр

322 0
Про КрНУ видадуть книгу «100 років на шляху визнання». По 1 700 грн за екземпляр

У Кременчуці завершився аукціон на визначення переможця в тендері, який організувало Управління культури і туризму Кременчуцької міської ради. Йдеться про 170 000 грн, які готові віддати за видання книги під назвою «100 років на шляху визнання», присвячене ювілею Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.

В аукціоні взяли участь двоє ФОПів:

- Панов Андрій Миколайович (був готовий взятися за роботу всього за 136 000 грн);

- Василенко Микола Миколайович (запропонував свої послуги за всі 170 000 грн).

Прийняли пропозицію саме останнього ФОПа – дорожчого, але рідного, зареєстрованого в Кременчуці. Він – переможець 94 закупівель із усіх 94, у яких брав участь, про що йдеться на порталі Clarity Project. Більшість із них – у Кременчуці, всі інші не виходять за межі області. Загальна сума доходів від підписаних договорів – 1 970 000 грн. Цікаво, але всі закупівлі проходили без інших учасників, лише в цьому була ілюзія боротьби, і Микола Василенко вийшов з неї переможцем.

Другий учасник, Андрій Панов, – досвідчений друкар. Він брав участь у 541 закупівлі по всій Україні й переміг у 201. Договорів із ним підписано на 6 740 000 грн. Але тут не переміг, попри те, що запропонував скоротити витрати на одну п’яту. А обгрунтували своє рішення в Управлінні культури й туризму так: цей учасник надав копію договору, в якій ішлося про надання послуг з верстки, виготовлення та доставки друкованого видання, а не просто з друкування книг…

Бачимо, що в бюджеті, мабуть, забагато коштів, і економити там не збираються. Краще приймуть пропозицію «свого» ФОПа.

Щодо самої книги, то її видадуть накладом 100 екземплярів. Кожна буде формату А4, на 180 сторінок, суперобкладинка* складатиметься з твердого палітурного картону, замінника шкіри, а тиснення буде зі срібла.

Очевидно, що книжки не продаватимуть у магазинах по 1 700 чи навіть по 2 000 грн. Їх роздадуть бібліотекам міста, залишать у бібліотеці КрНУ. Неодмінно один екземпляр отримає ректор Михайло Загірняк. І, звісно, кожному викладачу цього закладу було б приємно отримати такий подарунок.

Довідка:

Суперобкладинка – це паперова обкладинка, що надівається на палітурку або основну обкладинку.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация