Багаторічний ремонт спортзалу в Кременчуцькому ліцеї №4 завершиться у 2022 році - підрядникам "летить" мільйон

429 0
Багаторічний ремонт спортзалу в Кременчуцькому ліцеї №4 завершиться у 2022 році - підрядникам "летить" мільйон

У нашому місті, де ремонти в освітніх закладах довготривалі й взагалі - нескінченні, завдяки обранню чиновниками "своїх" підрядників, іншої тенденції й бути не може.

Так, один мільйон гривень із міського бюджету знову полетить на вже по суті зроблений капітальний ремонт спортивного залу та окремих внутрішніх приміщень Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №4. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, де й оголошено відповідний тендер на роботи. Згідно з оприлюдненою інформацією, до кінця грудня 2022 року підрядник має виконати ряд робіт у спортивному залі навчального закладу, відремонтувати тренерську та окремі роздягальні для дівчат і хлопців, а також встановити бойлер і привести до ладу тамбур.

Зазначимо, що, згідно з тією інформацією, яка наразі є, спортивний зал у ліцеї №4 вже готовий, принаймні всередині, де на початку цього року на стіні приміщення замайоріло гарне графіті. І додамо, що ремонт спортивного залу в навчальному закладі розпочався ще кілька років тому фірмою "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17 і затягувався нею більше двох років.

Також відомо, що будівельникам заборгували з міського бюджету 800 000 грн. Коли гроші надійдуть підряднику - багатостраждальний проєкт "Спортивний зал ліцею №4" буде завершений. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация