Як кременчужани ставляться до судів та суддів. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

1 407 0
Як кременчужани ставляться до судів та суддів. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

Такі результати було озвучено сьогодні в Крюківському районному суді під час прес-конференції, організованої для журналістів та активістів.

На даному заході було підведено підсумки опитування мешканців міста щодо діяльності Автозаводського та Крюківського судів, яке проходило з 11 по 31 травня в рамках ініціативи "Чистий Суд".

 

 

За тим, що відомо, за вказаний проміжок часу через інтернет було проанкетовано 190 респондентів та отримано цікаві результати.

Судовій владі в нашому місті довіряють (або ж скоріше довіряють, ніж не довіряють) лише 15 відсотків, а не довіряють (скоріше, не довіряють) 77 відсотків.

21 відсоток опитуваних кременчужан  вважає, що наші судді незалежні та неупереджені, а 64 відсотки дотримуються іншої думки.

Ключовим можна вважати питання щодо того, чи стикались кременчужани з корупцією. Ствердно відповіло 43 відсотки опитуваних, а негативно - лише 33.

Респондентами по роботі міських суддів поміж загальних вимог було висунуто такі конкретні пропозиції:

- нове облаштування приміщення для Автозаводського суду,

- туалети для відвідувачів суду,

- каси для сплати судових зборів,

- доступ до інтернету по всьому приміщенню суду,

- забезпечення місць для оформлення документів папером, ручками й бланками документів,

- ввести посаду працівника, який би давав роз'яснення щодо порядку подання заяв, оплати судового збору тощо.

Чи будуть вказані пропозиції втілені в життя, ми дізнаємось уже скоро з відповідей, які сьогодні обіцяли надати представники Крюківського та Автозаводського судів.

Нагадаємо, дане опитування стало можливим за організації та ініціативи громадських активістів Ольги Тіщенко та Лариси Гориславець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация